Zamknij

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Kim był producent i mąż Agnieszki Woźniak-Starak? [WIEK, RODZINA]

Łukasz Sawala
22.08.2019 11:36

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Informacja o odnalezieniu ciała producenta filmowego została podana rano w czwartek, 22 sierpnia. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak prywatnie był zapalonym biznesmenem. Sprawdzamy, kim był Piotr Woźniak-Starak i przedstawiamy informacje o życiu prywatnym i karierze producenta.

Piotr Woźniak-Starak
fot. Agnieszka Sniezko/East News

Kim był Piotr Woźniak-Starak? Mazury, wiek, Instagram, żona, rodzeństwo, rodzina, majątek, życie prywatne, kariera, osiągnięcia i inne szczegółowe informacje o mężu Agnieszki Woźniak-Starak, zamieszczamy w tym artykule.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje

Nie żyje Piotr Woźniak-Starak. Informację o odnalezieniu ciała podała warmińsko-mazurska policja rano w czwartek, 22 sierpnia.

W czwartek rano grupa płetwonurków, biorąca udział w poszukiwaniach na jeziorze Kisajno, zlokalizowała i wyłowiła ciało prawdopodobnie zaginionego i poszukiwanego od niedzieli mężczyzny - podali.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Policja: ciało odkryli płetwonurkowie

Pierwsza pomoc tonącemu. Jak rozpoznać, że ktoś tonie?

Z 17 na 18 sierpnia 2019 roku (z soboty na niedzielę) przed godz. 4:00 nad ranem odebrano zgłoszenie, że po jeziorze Kisajno pływa motorówka i może zakłócać spoczynek żeglarzy. Funkcjonariusze i ratownicy Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego odnaleźli na miejscu dryfującą łódź motorową, na pokładzie której nikogo nie było. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania, w trakcie których znaleziono na brzegu jeziora jedną z tych osób. Z relacji odnalezionej 27-letniej mieszkanki Łodzi wynikało, że płynęła motorówką z 39-letnim mężczyzną i podczas wykonywania manewru skrętu obydwoje wypadli z niej do wody. Kobieta zdołała dopłynąć sama do brzegu. Relacjonowała, że przepłynęła ok. stu metrów. 

W poniedziałek rano Prokuratura Okręgowa w Olsztynie potwierdziła, że 39-letnim mężczyzną, który zaginął nad jeziorem Kisajno, jest Piotr Woźniak-Starak.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka - kiedy i gdzie się odbędzie? [DATA, MIEJSCE]

Piotr Woźniak-Starak - kim był mąż Agnieszki Woźniak-Starak? 

Piotr Woźniak-Starak zmarł w wieku 39 lat. Biznesmen urodził się 10 lipca 1980 roku. W 2016 ożenił się ze znaną i lubianą prezenterką telewizyjną - Agnieszki Szulim. Para nie doczekała się dzieci.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje: Najsłynniejsze filmy, które wyprodukował

Piotr Woźniak-Starak jest synem Anny Woźniak-Starak. Jego ojczymem jest Jerzy Starak, który zajął piąte miejsce w rankingu najbogatszych Polaków magazynu Forbes za rok 2019. Biznesmen działa w branży farmaceutycznej. Piotr Woźniak-Starak ma siostrę - Julię Starak.

Sam Piotr Woźniak-Starak prowadził interesy w branży filmowej, był producentem m.in. takich obrazów jak „Bogowie”, „Sztuka kochania” czy ‚Big Love”. Asystował też Andrzejowi Wajdzie przy produkcji „Katynia”.

Majątek Piotra Woźniaka-Staraka stanowią głównie własnoręcznie wypracowane środki, a nie fortuna rodziców, o co czasem bywał „oskarżany””. Na filmie „Bogowie” zarobił ok. 4 milionów złotych.

RadioZET.pl