Zamknij

Msza online, w telewizji i w radiu - gdzie oglądać lub słuchać mszy świętej w domu w niedzielę?

Jolanta Waligóra
12.03.2020 14:15

Gdzie obejrzeć mszę świętą online, w telewizji w niedzielę i gdzie słuchać w radiu? Temat ten, z uwagi na rozprzestrzeniającą się epidemię koronawirusa, jest coraz częściej poruszany przez wielu wiernych. Szczegóły dotyczące tego, gdzie oglądać mszę online, w TV i gdzie słuchać w radiu, można znaleźć poniżej.

Msza online, w telewizji i w radiu - gdzie oglądać lub słuchać mszy świętej w domu?
fot. PIXABAY

Msza online, msza w telewizji, msza w radiu - gdzie oglądać mszę świętą w niedzielę w domu? Gdzie słuchać mszy w radiu? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, gdzie obejrzeć mszę online, w TV i w radiu.

Msza online i msza w telewizji - gdzie oglądać mszę świętą w niedzielę?

Wiele osób szuka w sieci informacji na temat tego, gdzie obejrzeć mszę online i mszę w telewizji. Temat ten w ostatnich dniach, z uwagi na rozprzestrzeniającą się epidemię koronawirusa w Polsce, jest coraz częściej poruszany przez wiernych.

Jedną ze stron internetowych, która umożliwia obejrzenie mszy świętej online, jest strona msza-online.net. Pod wspomnianym przed chwilą linku zamieszczone są relacje na żywo z mszy w różnych miastach o różnych godzinach. Wystarczy kliknąć w interesujące nas nabożeństwo i wybrać opcję "Oglądaj na żywo mszę świętą". 

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie - czytamy dodatkowo na wspomnianej stronie.

Z kolei, jeśli chodzi o możliwość obejrzenia mszy w telewizji, to w każdą niedzielę na kanale TVP1 o godzinie 07:00 rano transmitowana jest msza święta z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie w Łagiewnikach. 

Ponadto w każdą niedzielę w Telewizji Trwam o godzinie 09:30 można oglądać transmisję z mszy świętej z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze.

Msza święta w radiu - gdzie słuchać nabożeństwa? 

Jeśli chodzi o msze święte w radiu, to można ich wysłuchać między innymi na antenie Radio Maryja. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie internetowej stacji.

Msza online i w telewizji - czy jest ważna msza obejrzana w internecie lub w TV? [KORONAWIRUS]

RadioZET.pl/JW