Zamknij

Michele Morrone: wiek, wzrost, żona, Instagram - kim jest Massimo z filmu 365 dni?

Karolina Piotrowska
19.02.2020 10:00

Kim jest Michele Morrone - aktor, który zagrał Massimo w filmie "365 dni"? Obsada ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej została już oficjalnie potwierdzona podczas konferencji prasowej, która odbyła się na początku grudnia. Sprawdzamy, co wiadomo na temat odtwórcy jednej z głównych ról, czyli kim jest Michele Morrone, jego Instagram i inne informacje.

Michele Morrone - kim jest Massimo z filmu 365 dni? [ŻONA, INSTAGRAM]
fot. Mateusz Jagielski/East News

Michele Morrone - kim jest Massimo z filmu "365 dni"? Żona, Instagram, "Taniec z Gwiazdami" i jego udział we włoskiej edycji programu oraz informacje o aktorze, który zagra jedną z głównych ról w ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej - wszystkie szczegóły na jego temat zebraliśmy w poniższym artykule.

365 dni - obsada. Blanka Lipińska ujawniła aktorów, którzy wystąpią w ekranizacji jej powieści erotycznej

Kim jest Michele Morrone? [WIEK, ŻONA, INSTAGRAM]

Michele Morrone urodził się 3 października 1990 roku we Włoszech, a konkretnie w Melegnano. W 2019 roku skończył 29 lat. Aktor ma około 183 centymetry wzrostu. W 2016 roku Michele Morrone wziął udział we włoskiej wersji programu "Taniec z Gwiazdami". Zajął w show drugie miejsce. Oprócz tego aktor ma już na swoim koncie kilka ról w popularnych włoskich serialach. W sieci nie znajdziemy zbyt wielu informacji na temat aktora, a szczególnie jeśli chodzi o żonę Michele Morrone czy też jego życie prywatne.

Aktor Michele Morrone na Instagramie udziela się jako @iammichelemorroneofficial. Na ten moment jego konto obserwuje ponad 79 tysięcy osób.

Blanka Lipińska wybrała aktora do roli Massimo w jej filmie. Gorącą rolę zagra rodowity Włoch

Michele Morrone jako Massimo w filmie "365 dni"

Na początku grudnia 2019 podczas konferencji prasowej dowiedzieliśmy się, kto zagra poszczególne role w filmie "365 dni". W obsadzie pojawiają się m.in. Natasza Urbańska czy Anna Maria Sieklucka, która wcieli się w jedną z głównych bohaterek, czyli Laurę. Massimo zagra właśnie włoski aktor Michele Morrone.

Premiera filmu "365 dni", który jest ekranizacją powieści Blanki Lipińskiej o tym samym tytule, zaplanowana jest na 7 lutego 2020 roku. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w artykule poniżej.

365 dni - film: OBSADA. Kto zagra w ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej? [AKTORZY 4.12]

365 dni - kto zagra Nacho w filmie? Typy fanów, propozycje i SONDA

RadioZET.pl/KP