Zamknij

Anna Maria Sieklucka - kim jest Laura z filmu "365 dni"? [WIEK, WZROST, FILMY]

Jolanta Waligóra
03.03.2020 12:09

Anna Sieklucka wcieliła się w tytułową bohaterkę filmu Blanki Lipińskiej "365 dni", Laurę. Dla polskiej aktorki był to debiut na wielkim ekranie, ale na swoim koncie ma wiele produkcji teatralnych. Przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy wiek Anny Marii Siekluckiej z "365 dni", wzrost oraz informacje o jej życiu prywatnym.

Anna Maria Sieklucka - kim jest Laura z filmu "365 dni"? [WIEK, WZROST, FILMY]
fot. Youtube/Monika Kołdacha

Kim jest Anna Sieklucka? Wiek, wzrost, filmy, chłopak, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat polskiej aktorki, która wcieliła się w tytułową bohaterkę filmu "365 dni" Blanki Lipińskiej, Laurę, można znaleźć w tym artykule.

Anna Sieklucka z 365 dni - kim jest aktorka, która zagrała Laurę?

Anna Maria Sieklucka jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. L. Solskiego we Wrocławiu. Na swoim koncie ma wiele produkcji teatralnych oraz jedną epizodyczną rolę w serialu "Na dobre i na złe". Jak podaje portal Viva, Anna Sieklucka zna trzy języki, tj. angielski, niemiecki i francuski. 

365 dni - ONLINE. Gdzie obejrzeć cały film 365 dni w internecie za darmo?

Na początku grudnia 2019 roku pojawiła się oficjalna informacja na temat obsady głośnego filmu Blanki Lipińskiej "365 dni". Anna Maria Sieklucka w produkcji wcieliła się w tytułową bohaterkę, czyli w Laurę. Z kolei Massimo zagrał Michele Morrone. Premiera długo wyczekiwanego filmu, który powstał na podstawie książki Blanki Lipińskiej o tym samym tytule, odbyła się 7 lutego 2020 roku. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w linku poniżej.

365 dni - film: OBSADA. Kto zagra w ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej? [AKTORZY 4.12]

 

Anna Sieklucka - wiek, wzrost, chłopak, Instagram, życie prywatne

Wiele osób szuka w sieci informacji na temat wieku Anny Marii Siekluckiej. Polska aktorka ma 28 lat. Bohaterka nowego filmu ma około 160 cm wzrostu i waży około 51 kg - czytamy na stronie agencji aktorskiej.

O życiu prywatnym aktorki niewiele wiadomo. Na próżno szukać w sieci informacji na temat tego, czy Ana Sieklucka ma chłopaka.

Anna Maria Sieklucka na Instagramie figuruje pod nazwą: anna_maria.sieklucka. Obecnie obserwuje ją ponad 125 tysięcy osób.

RadioZET.pl/JW