Zamknij

365 dni - kto zagra Nacho w filmie? Typy fanów, propozycje i SONDA

Karolina Piotrowska
20.02.2020 11:30

Tuż po tym, gdy Blanka Lipińska, autorka powieści "365 dni", zapowiedziała stworzenie filmów na podstawie książek, w sieci zaczęły pojawiać się przewidywania dotyczące aktorów. Jednym z najczęściej pojawiających się pytań jest to, kto zagra Nacho w filmie "365 dni". W poniższym artykule zebraliśmy najpopularniejsze typy i propozycje fanów.

365 dni - kto zagra Nacho w filmie? Typy fanów, propozycje i SONDA
fot. Damian KLAMKA/East News

365 dni - kto zagra Nacho w filmie? Typy fanów, propozycje i sonda - w poniższym tekście zebraliśmy informacje na temat kontynuacji filmu "365 dni" i przewidywania, kto może być Nacho. Zamieszczamy również sondę z typami fanów, gdzie możecie zagłosować na swojego faworyta.

365 dni - PIOSENKI Z FILMU: z początku, z klubu, na zakończenie i tytuły innych utworów [PLAYLISTA]

365 dni - kto zagra Nacho w filmie? Typy fanów i najlepsze propozycje

Po premierze pierwszej części filmu na podstawie powieści Blanki Lipińskiej w sieci zaczęło pojawiać się coraz więcej pytań dotyczących postaci i aktorów, którzy mieliby się wcielić w odpowiednie role. Wśród nich najczęściej wymieniany jest na przykład Nacho, czyli porywacz z Wysp Kanaryjskich, przystojny surfer. Jest duże prawdopodobieństwo, że ta postać z książki pojawi się już w drugiej części filmu "365 dni". Premiera kontynuacji planowana jest na 2021 rok.

Ten dzień - kiedy premiera 2. części filmu "365 dni" Blanki Lipińskiej? [DATA]

Fani zastanawiają się, kto zagra Nacho w "365 dni". Wśród najpopularniejszych typów wymieniany jest m.in. Jakub Czarodziej - psycholog, autor książek "Magia Zmiany" i "Magia Działania". Prowadzi również kanał na Youtube: Jakub Czarodziej. Głosy wśród fanów w tej kwestii są jednak podzielone, a sama autorka powieści przyznała jednak, że aktor, który zagra Nacho, będzie pochodził z zagranicy i będzie to najprawdopodobniej ktoś anonimowy. 

365 dni, 2. część - OBSADA: kto zagra w filmie "Ten dzień" Blanki Lipińskiej? [AKTORZY]

Inna propozycja dotycząca tego, kto zagra Nacho w "365 dni", która pojawia się m.in. na forach, to Jeremy Meeks - amerykański model. Wymieniani są także Marshall Perrin czy Stephen James. W typach fanów pojawiał się również polski aktor Mateusz Damięcki.

365 dni - ONLINE. Gdzie obejrzeć cały film 365 dni w internecie za darmo?

SONDA - kto zagra Nacho w "365 dni"? Głosowanie na podstawie faworytów

Poniżej zamieszczamy sondę, w której można zagłosować na swojego faworyta z wyżej wymienionych propozycji, kto powinien zagrać Nacho w filmie "365 dni", a dokładniej w kontynuacji.

 

Premiera filmu "365 dni" odbyła się 7 lutego 2020 roku. W obsadzie pojawili się m.in. Anna Maria Sieklucka (jako Laura), Michele Morrone (Massimo), Magdalena Lamparska (Olga), Natalia Janoszek (Karolina), Natasza Urbańska (Anna).

365 dni - OBSADA: kto zagra w ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej? [AKTORZY]

RadioZET.pl/KP