Zamknij

Karol Wesling - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest uczestnik programu?

Karolina Piotrowska
06.03.2020 08:00

Kim jest Karol Wesling, uczestnik "Tylko jeden. Droga do KSW"? Przed telewizyjną premierą nowego programu Telewizji Polsat sprawdzamy, co wiadomo o jednym z uczestników, czyli m.in. czym się zajmuje i kto to jest Karol Wesling, jego wiek i inne informacje.

Karol Wesling - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest uczestnik programu?
fot. Instagram / tylkojeden.polsat

Karol Wesling - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest uczestnik nowego programu? W poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje o jednym z zawodników MMA, czyli m.in. co o nim wiadomo, czym się zajmuje, ile ma lat i kim jest Karol Wesling.

Kim jest Karol Wesling z "Tylko jeden. Droga do KSW"?

Karol Wesling ma 27 lat i pochodzi z Warszawy. Jest trenerem i zawodnikiem MMA, Muay Thai i K1. Ze sportem związany jest od 7. roku życia. W przeszłości trenował lekką atletykę, akrobatykę i piłkę ręczną. Od 18. roku życia szkoli się wyłącznie w sportach walki, ciągle doskonaląc swój wachlarz technik.

Trzy lata temu przyszło mu zmierzyć się z najcięższym życiowym przeciwnikiem - nowotworem serca w lewej komorze serca. Po operacji i sześciu miesiącach rehabilitacji wrócił na matę, gdzie daje z siebie wszystko. Robi to z myślą o swoich najbliższych, ale także o sobie - treningi pozwalają mu na pokonywanie kolejnych słabości i budowę lepszej wersji siebie.

Na co dzień pracuje jako szef kuchni w włoskim bistro, prowadzi treningi indywidualne i grupowe, a także zdarza mu się pilnować porządku w warszawskich klubach. Ma na swoim koncie tytuł Mistrz Polski Kickboxingu WKSF I UFR, Mistrza Polski MMA "time of Masters". Karol jest także Złotym medalistą Pucharu Europy Mazovia CUP w formule MMA.

Tylko jeden. Droga do KSW - uczestnik Karol Wesling

Oprócz Karola Weslinga w "Tylko jeden. Droga do KSW" wezmą udział także m.in. Adrian Bartosiński, Kamil Dołgowski, Bartłomiej Gładkowicz, Paweł Kiełek i inni. Premiera programu odbędzie się w piątek, 6 marca o godzinie 22.05 w Telewizji POLSAT. Odcinki będzie można oglądać co tydzień, w każdy piątek po godzinie 22.00. 

Tylko jeden. Droga do KSW - UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie Polsatu? [LISTA UCZESTNIKÓW]

RadioZET.pl/KP