Zamknij

Tylko jeden. Droga do KSW - UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie Polsatu? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Jolanta Waligóra
06.03.2020 08:29

Uczestnicy programu "Tylko jeden. Droga do KSW" to temat, na który informacji poszukuje wiele osób, a przede wszystkim ci, którzy będą oglądać nowe show. Mamy dobre wiadomości - wszystkie szczegóły dotyczące tego, kto wystąpi w programie, są już znane. Pełną listę uczestników "Tylko jeden. Droga do KSW", można znaleźć poniżej.

Tylko jeden. Droga do KSW - UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie Polsatu? [LISTA UCZESTNIKÓW]
fot. Youtube/KSW

"Tylko jeden. Droga do KSW" - UCZESTNICY. Kto wystąpi w nowym programie Polsatu? Jakich sportowców zobaczymy w show? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy pełną listę uczestników "Tylko jeden. Droga do KSW".

Tylko jeden. Droga do KSW - UCZESTNICY. Kto wystąpi w nowym programie?

Uczestnicy programu "Tylko jeden. Droga do KSW" to informacje, na które od dawna wyczekuje wiele osób, a w szczególności wszyscy ci, którzy będą oglądać nowe show. Nic dziwnego, w końcu nowy program Telewizji Polsat - choć nie został jeszcze wyemitowany - już zyskał sobie grono zwolenników. Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły na temat programu i pełna lista uczestników "Tylko jeden. Droga do KSW", zostały ogłoszone.

W programie udział weźmie dziesięciu mężczyzn, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę i będzie to dla nich debiut przed tak dużą publicznością. Wśród uczestników "Tylko jeden. Droga do KSW" wymienić można m.in. Adriana Bartosińskiego, Bartłomieja Gładkowicza, Michała Sobiecha, Piotra Walawskiego czy Karola Weslinga. 

Uczestnicy Tylko jeden. Droga do KSW - LISTA UCZESTNIKÓW

Poniżej zamieszczamy cała listę uczestników "Tylko jeden. Droga do KSW". Po kliknięciu w wybrane nazwisko sportowca, będzie można znaleźć szczegółowe informacje na temat danego uczestnika.

Trenerami natomiast zostali Łukasz Zaborowski oraz Marcin Wrzosek

W jednym domu zostanie zamkniętych dziesięciu mężczyzn, którzy będą rywalizować między sobą w jednej kategorii wagowej. W każdym tygodniu odbędzie się jedna walka. Uczestnik, który przegra, odpada z programu. Zawodnicy będą mieli ograniczony kontakt z najbliższymi, a zdani na siebie będą radzić sobie z wszelkimi konfliktami. Dwaj najlepsi uczestnicy wezmą udział w walce finałowej, która odbędzie się podczas oficjalnej gali KSW. Nagrodą główną w programie będzie kontrakt z KSW o wartości 200 000 zł.

Program "Tylko jeden. Droga do KSW" będzie można oglądać co tydzień, w każdy piątek po godzinie 22:00 na antenie Telewizji Polsat.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZET.pl/JW