,

Jakie auto było zarejestrowane na Karola Wojtyłę, mimo że nie miał prawa jazdy? [MILIONERZY]

10.08.2020 14:45

Jakie auto było zarejestrowane na Karola Wojtyłę, mimo że nie miał prawa jazdy? Prawidłową odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej szczegółowe wyjaśnienie, zamieszczamy poniżej. Sprawdzamy także, czy gracz wybrał poprawny wariant, wygrał gwarantowane 40 000 zł oraz pozostał w dalszej grze o milion.

Jakie auto było zarejestrowane na Karola Wojtyłę, mimo że nie miał prawa jazdy? [MILIONERZY]
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Legendarne garbate auto, które było zarejestrowane na Karola Wojtyłę, mimo że ten nie miał prawa jazdy, to? - "Milionerzy". Odpowiedź na pytanie z programu TVN i jej dokładne wyjaśnienie, zamieszczamy w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Jeśli pierwszy marca wypada w piątek, to ten miesiąc ma - pytanie z "Milionerów"

Legendarne garbate auto, które było zarejestrowane na Karola Wojtyłę, to? [MILIONERZY]

Odpowiedź na pytanie z "Milionerów", legendarne garbate auto, które było zarejestrowane na Karola Wojtyłę, to, nie była oczywista dla uczestnika programu TVN.  Gracz do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi. Oto one:

A - warszawa M20

B - volkswagen W12

C - żuk A15

D - papamobile z 1988 r.

Uczestnik "Milionerów" od razu przyznał, że nie wie, która z odpowiedzi jest prawidłowa. Wahał się pomiędzy wariantami A oraz B, a pozostałe odrzucił. Po krótkim namyśle zdecydował się na skorzystanie z koła ratunkowego - pół na pół. Po losowym odrzuceniu dwóch błędnych odpowiedzi pozostały warianty A i B.

Gracz nadal nie był pewien, dlatego wziął jeszcze jedno koło ratunkowego - telefon do przyjaciela. Gracz zadzwonił do taty, Jerzego. Ten powiedział uczestnikowi "Milionerów", że wydaje mu się, że prawidłową odpowiedzią jest A, warszawa M20.

Gracz nadal jednak nie był przekonany, więc zdecydował się na skorzystanie z ostatniego już koła ratunkowego - pytanie do publiczności. Większość osób, bo 73%, opowiedziało się za wariantem A. Z kolei 27% publiczności postawiło na odpowiedź B. Po dłuższym namyśle gracz zaznaczył odpowiedź A.

Jakie auto było zarejestrowane na Karola Wojtyłę, mimo że nie miał prawa jazdy? [MILIONERZY]

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", jakie auto było zarejestrowane na Karola Wojtyłę, mimo że nie miał prawa jazdy, jest odpowiedź A, warszawa M20. Gracz wybrał poprawny wariant, wygrał gwarantowane 40 000 zł oraz pozostał w dalszej grze o milion.

Karol Wojtyła jeździł jako pasażer tym samochodem. Woził go kierowca. Adam Klimek, mechanik z TVN Turbo, zbudował replikę auta dla Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego - dodał słowa wyjaśnienia prowadzący program, Hubert Urbański.

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się