Zamknij

Gra o tron: sezon 8. - przecieki, spoilery. Co wiemy o kolejnej części?

Jolanta Waligóra
06.05.2019 13:30
Gra o tron: sezon 8. - przecieki, spoilery. Co wiemy o kolejnej części?
fot. Youtube / GameofThrones

"Gra o tron" sezon 8. i przecieki lub spoilery dotyczące ostatniej serii odcinków to temat, który najbardziej interesuje fanów kultowego serialu HBO. Choć data premiery została zaplanowana dopiero na 2019 rok, to sprawdzamy, co do tej pory wiadomo o 8. sezonie "Gry o tron" i jakie informacje zostały już oficjalnie potwierdzone.

"Gra o tron" - 8. sezon: co wiemy o ostatniej części serialu? Spoilery i przecieki zaczynają coraz częściej pojawiać się w sieci. Sprawdzamy, ile z nich jest prawdziwych i faktycznie ma szansę się sprawdzić.

» "Gra o tron": prequel - premiera, obsada, zwiastun. O czym będzie serial HBO?

Co wiemy o 8. sezonie "Gry o tron"? [PRZECIEKI]

UWAGA! W tekście pojawiają się spoilery 8. sezonu "Gry o Tron". Czytasz na własną odpowiedzialność!

W tej chwili potwierdzonych zostało tylko kilka informacji na temat 8. sezonu "Gry o tron". Zakończenie ostatniej serii poznamy dopiero w kwietniu 2019 roku, a 8. sezon będzie liczył łącznie 6 odcinków. To mniej niż w poprzednich sezonach, jednak pojedyncze epizody mają być dłuższe. Co ciekawe, HBO ma nakręcić kilka alternatywnych wersji finału "Gry o tron", aby zapobiec wyciekom. O planach poinformował we wrześniu 2017 roku dyrektor programowy stacji - Casey Bloys.

Gra o tron, sezon 8 - gdzie oglądać serial online, w TV i o której godzinie?

- To konieczne przy tak długim serialu. Kiedy coś kręcisz, ludzie mogą wcześniej poznać zakończenie. Tym razem jednak nie poznamy oficjalnej odpowiedzi aż do finału. - zapewnił Bloys. Warto wspomnieć, że podobny zabieg zastosowano w przypadku finałów takich produkcji jak "Rodzina Soprano" czy "Breaking Bad".

» Gra o tron: sezon 8. - kiedy premiera na HBO? [DATA, OBSADA, ZWIASTUN]

"Gra o tron" 8. sezon: SPOILERY

Co jeszcze wiemy o 8. sezonie "Gry o tron"? Choć spoilery, które już zaczynają pojawiać się w sieci należy traktować z przymrużeniem oka, warto śledzić informacje podawane przez aktorów. Ponieważ zdjęcia do serialu już się zakończyły, coraz chętniej udzielają oni wywiadów na temat ostatniego sezonu serialu. Sophie Turner w rozmowie z serwisem Digital Spy zdradziła co nieco w kwestii zakończenia ostatniego odcinka 8. sezonu "Gry o tron".

Gra o tron, sezon 8 - ile jest odcinków w ostatnim sezonie i ile trwają?

Nie ujawniając szczegółów, jestem zadowolona z tego, jak nieprzewidywalne jest zakończenie serialu. Ludzie snuli tak wiele teorii na ten temat - kto, gdzie skończy i kto z kim skończy. Zakończenie jest naprawdę nieprzewidywalne i wierzę, że fani też będą usatysfakcjonowani - powiedziała aktorka.

Również w serwisie reddit nie brakuje plotek i spoilerów 8. sezonu "Gry o Tron". Jedną z najbardziej kontrowersyjnych jest informacja o śmierci 3 z 7 głównych bohaterów. Jednym z typów internautów, który uznawany jest za "pewniak" to m.in. Cersei Lannister, która zostanie zabita przez kogoś z bliskich, prawdopodobnie będzie to ktoś z rodzeństwa.

Dodatkowo użytkownik, który opublikował informacje w serwisie, twierdzi, że w jednym z odcinków pojawi się wątek śmierci czwartej osoby, jednak w kolejnych epizodach okaże się, że tak naprawdę ona żyje. Nie zdradził jednak, o kogo może chodzić, jednak użytkownicy podejrzewają, że będzie to Daenerys.

Wśród najczęściej powtarzających się spoilerów 8. sezonu "Gry o Tron", pojawiają się informacje o tym, że Daenerys i Jon Snow wezmą ślub i wspólnie zostaną władcami Północy.

Inne przecieki 8. sezonu "Gry o Tron" mówią o tym, że armia Nocnego Króla zostanie pokonana, a my zobaczymy sceny po zakończeniu wojny. Do końca serialu przeżyć mają Bronn, Tyrion i Cersei, ale polegnie - przynajmniej - Jaime.

Zobacz także

Przypominamy, że 8. sezon "Gry o Tron" będzie ostatnią częścią kultowej serii HBO. Reżyserami nowych odcinków są David Benioff & D.B. Weiss, David Nutter oraz Miguel Sapochnik. Premiera 8. sezonu "Gry o Tron" odbędzie się 14 kwietnia 2019 roku.

 

Gra o Tron sezon 8, odcinek 5 - gdzie i kiedy oglądać S08E05? [ZWIASTUN]

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/KP