Zamknij

"Gra o tron": prequel - premiera, obsada, zwiastun. O czym będzie serial HBO?

Jolanta Waligóra
21.05.2019 13:55

Prequel serialu "Gry o tron" - informacja na temat nowej produkcji HBO została potwierdzona. Choć zdjęcia do serialu jeszcze się nie rozpoczęły, to już znana jest część jego obsady. Szczegółowe informacje o dacie premiery prequela "Gry o tron", obsadzie i fabule, zamieszczamy poniżej.

"Gra o tron": prequel - premiera, obsada, zwiastun. O czym będzie serial HBO?
fot. Youtube/HBO Polska

Prequel "Gry o tron" - kiedy premiera nowego serialu HBO? Kto zagra? Czy jest zwiastun produkcji? O czym będzie? Sprawdzamy szczegółowe informacje o prequelu "Gry o tron" - obsada, data premiery.

Gra o tron, sezon 8 - ile jest odcinków w ostatnim sezonie i ile trwają?

"Gra o tron": prequel - obsada i premiera serialu

Kiedy prequel "Gry o tron"? Data premiery nowego serialu HBO nie jest jeszcze znana. Wiadomo jednak, że zdjęcia do produkcji ruszają już niebawem. Oprócz Titanic Studios w Irlandii Północnej ekipa serialu będzie kręcić na Wyspach Kanaryjskich, Las Palmas oraz na Teneryfie. Jeśli tylko pojawi się więcej informacji na temat premiery prequelu serialu "Gra o tron" HBO, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

» Gra o tron: sezon 8. - kiedy premiera na HBO? [DATA, OBSADA, ZWIASTUN] «

W obsadzie prequelu "Gry o tron" znaleźli się: Naomi Watts, Josh Whitehouse, Naomi Ackie, Denise Gough, Jamie Campbell Bower, Georgie Henley, Sheila Atim, Ivanno Jeremiah, Alex Sharp oraz Toby Regbo. Odcinek pilotowy serialu wyreżyseruje S.J. Clarkson, która stała za kamerą takich produkcji jak: „The Defenders”, „Banshee”, „Orange Is The New Black” czy „Dr House”.

» Gra o tron: sezon 8. - przecieki, spoilery. Co wiemy o kolejnej części? «

Prequel "Gry o tron" - o czym będzie nowy serial HBO? [ZWIASTUN]

Spin-off serialu "Gra o tron" będzie kroniką upadku świata złotej Ery Herosów: od przerażających sekretów z historii Westeros przez genezę Białych Wędrowców, aż po tajemnice Wschodu i legendę Starków. Akcja prequela "Gry o tron" będzie rozgrywać się więc ok. 10 000 lat przed wydarzeniami z "Gry o tron".

Gra o tron: Ostatnia warta - kiedy film o kulisach 8. sezonu GoT i gdzie oglądać? [ZWIASTUN]

"Mający miejsce tysiące lat przed wydarzeniami z „Gry o tron” serial stanowi zapis upadku świata ze złotej Ery Herosów w mrok. I wiemy tylko jedno: od przerażających tajemnic historii Westeros przez prawdziwe pochodzenie Białych Wędrowców i tajemnice Wschodu po legendarnych Starków… to nie jest historia, którą znamy." - brzmi oficjalny opis prequelu "Gry o tron".

Gra o tron, sezon 8 - gdzie oglądać serial online, w TV i o której godzinie?

Zwiastun prequelu serialu "Gra o tron" nie został jeszcze udostępniony. Fani serialu muszą zatem uzbroić się w cierpliwość.

» Gra o tron: sezon 9. - czy będzie kontynuacja i kiedy premiera na HBO?

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/JW