Obserwuj w Google News

Adam Zdrójkowski - kim jest prowadzący Sylwestra Polsat 2021/2022? [Wiek, wzrost, brat, dziewczyna]

2 min. czytania
31.12.2021 09:46
Zareaguj Reakcja

Adam Zdrójkowski to kolejny z ogłoszonych prowadzących Sylwestra Polsat 2021/2022. Młody aktor jest znany chociażby z występów w serialu "Rodzinka.pl". W tym artykule znajdziecie szczegółowe informacje o karierze i życiu prywatnym Adama Zdrójkowskiego.

Adam Zdrójkowski - kim jest prowadzący "The Voice of Poland"? [DZIEWCZYNA, RODZICE, WIEK]
fot. VIPHOTO/East News

Kim jest Adam Zdrójkowski? Podajemy informacje o młodym aktorze, znanym z serialu Rodzinka.pl: dziewczyna, rodzice, wiek. Sprawdźcie co wiadomo o prowadzącym Sylwestra Polsat 2021/2022.

Redakcja poleca

Adam Zdrójkowski: wiek, wzrost, brat, rodzice, role

Adam Zdrójkowski to polski aktor i prezenter telewizyjny. Urodził się 29 maja 2000 roku w Warszawie i ma około 190 cm wzrostu. Rodzicami Zdrójkowskiego są Dariusz i Edyta Zdrójkowscy. Aktor ma brata-bliźniaka, Jakuba. Zdrójkowski popularność zawdzięcza serialowi "Rodzinka.pl", a także występom w "Rodzinie zastępczej".

Zdrójkowski brał też udział w szóstej edycji programu „ Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Zdrójkowski stanowił duet z Wiktorią Omyła. W 2019 roku był prowadzącym talent show TVP2  "The Voice Kids"w 2019 roku współprowadził również "The Voice of Poland". Wygrał pierwszą edycję programu "Dance Dance Dance". Pojawił się też w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie zajął 3. miejsce.

Dziewczyna Adama Zdrójkowskiego

W latach 2017-2021 dziewczyną Adama Zdrójkowskiego była Wiktoria Gąsiewska - aktorka z serialu "Rodzinka.pl".

Adam Zdrójkowski poprowadzi Sylwestra Polsat 2021/2022

Adam Zdrójkowski poprowadzi Sylwestra z Polsatem 2021/2022. Wydarzenie odbędzie się w Chorzowie, a na scenie wystąpią m.in. Cleo, Ewelina Lisowska, Michał Wiśniewski, Dawid Kwiatkowski, Beata i Bajm, Gromee i Doda.

Oprócz Adama Zdrójkowskiego w roli prowadzących będzie można zobaczyć także Krzysztofa Ibisza, Karolinę Gilon, Paulinę Sykut-Jeżynę, Ilonę Krawczyńską, Marcelinę Zawadzką, Patryka Cebulskiego i Wiktorię Gąsiewską oraz Izabelę Janachowską.

RadioZET.pl/PZ