Obserwuj w Google News

„Rodzinka.pl”: Zosia to już nastolatka. Jak zmieniła się Emilia Dankwa?

Redakcja
2 min. czytania
18.02.2019 10:16
Zareaguj Reakcja

„Rodzinka.pl” to serial, który towarzyszy widzom już od ośmiu lat. Część młodych aktorów dojrzewała na planie produkcji. Najlepszym przykładem jest Emilia Dankwa, czyli mała Zosia, która obecnie jest już nastolatką. Jak teraz wygląda?

„Rodzinka.pl”: Zosia to już nastolatka. Jak zmieniła się Emilia Dankwa?
fot. Agnieszka Sniezko/East News

Rodzinka.pl” to serial, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Oparta na kanadyjskim formacie „Les Parent” produkcja zyskała ogromną sympatię widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą perypetie rodziny Boskich. Humor oparty na zwykłych rodzinnych problemach, radościach i absurdach jest bliski widzom i ułatwia utożsamienie się z postaciami. Sukces serial zawdzięcza również dobrze dobranej obsadzie, gdzie obok Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka zobaczymy świetnie sobie radzących młodych aktorów. „Rodzinka” otworzyła drogę do kariery między innymi Maciejowi Musiałowi, Oldze Kalickiej i Julii Wieniawie, którzy dorastali na planie produkcji. Nie inaczej jest w wypadku najmłodszej serialowej aktorki. Emilia Dankwa wciela się w serialu w rolę Zosi, rezolutnej koleżanki Kacpra Boskiego. Aktorka skończyła 14 lat!

ZOBACZ: Julia Wieniawa odmieniona. Gwiazda "Rodzinki.pl" została blondynką

Emilia Dankwa i Ola Szwed
fot. Instagram:@emiliadankwa_official

Jak teraz wygląda Zosia z „Rodzinki.pl”?

Emilia Dankwa pojawiła się w „Rodzince.pl” po raz pierwszy w wieku zaledwie 7 lat. Choć widzowie kojarzą młodą aktorkę głównie z popularnego serialu, ma ona na swoim koncie również inne role. Mogliśmy oglądać ją w serialu „Belfer” oraz filmach „Być jak Kazimierz Deyna” i „Zbliżenia”. Jej wizerunek chętnie wykorzystują również reklamodawcy, Emilia zagrała między innymi w reklamie sieci banków oraz jednego z operatorów telefonii komórkowej. 14-latka dorasta i jest coraz bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje ponad 50 tysięcy użytkowników, przedstawia się jako aktorka i fotomodelka. Jest wielką miłośniczką zwierząt, na zdjęciach pozuje między innymi z Famim, białym West Highland Terrierem, któremu założyła nawet osobny profil.

Czas pokaże, czy Emilia powtórzy aktorski sukces starszych kolegów z planu „Rodzinki.pl”. Uroku i determinacji z pewnością jej nie brakuje.

ZOBACZ: Aktorka z "Rodzinki.pl" wystąpiła w rozbieranej scenie

Emilia Dankwa ma już 14 lat
fot. Instagram:@emiliadankwa_official

RadioZET.pl/MF