Obserwuj w Google News

"Winnice miłości" - odc. 26 - STRESZCZENIE. Achilleas jest z Meliną w szpitalu [20.02]

1 min. czytania
17.02.2023 14:51
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 26. odcinka serialu "Winnice miłości" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie 26. odcinka serialu "Winnice miłości".

Winnice miłości - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Winnice miłości", odcinek 26 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie popularnej telenoweli "Winnice miłości", która zastąpiła "Dzikie pszczoły"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć pierwszy odcinek greckiego serialu? Prezentujemy streszczenie odcinka 26. serialu "Winnice miłości" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Winnice miłości", odcinek 26: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 25. odcinka serialu "Winnice miłości" prezentuje się następująco:

Achilleas jest z Meliną w szpitalu. Czuje presję powrotu na Cypr i zmierzenia się z problemami związanymi ze spiskiem Eurydiki i Antonisa. Melina jest w szoku i nie może uwierzyć w złe wieści od lekarzy. Anastasia zostaje oskarżona o atak na Mattheosa. Tymczasem Achilleas planuje udać się na Kretę, aby spotkać się z postrzelonym Mattheosem i wyjawić Sifisowi prawdę o sobie i Melinie.

"Winnice miłości", odcinek 26: Gdzie i kiedy oglądać?

26. odcinek serialu "Winnice miłości" będzie można obejrzeć 20 lutego 2023 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP Kobieta.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP