Obserwuj w Google News

"M jak miłość": śmierć bohatera serialu? Która postać zginie?

2 min. czytania
30.01.2023 20:37
Zareaguj Reakcja

W jednym z nadchodzących odcinków "M jak miłość" dojdzie do strasznej sytuacji. Julia Malicka dowie się, że Andrzej Budzyński zginął w Ukrainie.

Anna Mucha (Madzia) Katarzyna Cichopek (Kinga) Rafal Mroczek (Pawel)
fot. TVP/East News

Czy widzowie serialu "M jak miłość" zmierzą się z kolejną śmiercią bohatera? Według najnowszych doniesień, do Julii trafi przerażająca wiadomość o śmiertelnym wypadku Andrzeja Budzyńskiego.

"M jak miłość": Andrzej Budzyński zginie?

Serial "M jak miłość" to wieloletni hit TVP2. W operze mydlanej, jak w życiu - raz są wzloty, a raz upadki. Okazuje się, że fani produkcji niedługo będą świadkami serii nieszczęść, które dotkną bohaterów.

Redakcja poleca

Jak podaje światseriali.interia.pl, w 1708. odcinku "M jak miłość" Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) uda się do Ukrainy, by znaleźć rodzinę małej Nadii. Wyprawa do kraju ogarniętego wojną to niezwykle trudne zadanie. Według zapowiedzi Andrzej nie zginie jednak w wyniku działań wojennych, a z powodu wypadku autokaru. Śmierć bohatera nie zostanie jednak potwierdzona.

To zdarzenie wpłynie poważnie na Julię (Marta Chodorowska), która podsłucha rozmowę w kancelarii, o wypadku Andrzeja. Rozgoryczona stratą ukochanego, o którego walczyła ze swoją rywalką, w akcie desperacji zatelefonuje do Kamila. Mężczyzna pytany o szczegóły wypadku utnie rozmowę i da Julii zalążek nadziei, że Andrzej przeżył. Kamil postanowi wyruszyć do Ukrainy, by odszukać zaginionego przyjaciela. Przed eskapadą nie będą go nawet w stanie powstrzymać jego ukochana żona i córka. Jak zakończy się ta wyprawa?

Redakcja poleca

"M jak miłość" odcinek 1708: kiedy premiera?

O tym, czy Andrzej rzeczywiście zginął, dowiemy się już 13 lutego 2023 roku. 1708. odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany na kanale TVP2 jak zwykle o 20:55.

RadioZET.pl/światseriali.interia.pl