Obserwuj w Google News

"Winnice miłości" - odc. 24 - STRESZCZENIE. Zaginięcie małej Mariny [16.02]

Sergiusz Kurczuk
1 min. czytania
15.02.2023 12:50
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 24. odcinka serialu "Winnice miłości" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie 24. odcinka serialu "Winnice miłości".

Winnice miłości - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Winnice miłości", odcinek 24 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie popularnej telenoweli "Winnice miłości", która zastąpiła "Dzikie pszczoły"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć pierwszy odcinek greckiego serialu? Prezentujemy streszczenie odcinka 24. serialu "Winnice miłości" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Winnice miłości", odcinek 24: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 24. odcinka serialu "Winnice miłości" prezentuje się następująco:

Melina musi uciekać przed zdenerwowanym Sifisem, który przyjechał do Londynu. W Chanii rodzina Mattheou jest zaniepokojona zniknięciem małej Mariny i wzywa policję. Tymczasem Eurydiki wpada w panikę i nie może wyjaśnić, jak doszło do zaginięcia dziecka. Vasiliki pozywa Minasa za pobicie. Tymczasem życie Achilleasa i Meliny jest w niebezpieczeństwie, ponieważ Sifis przyjechał do Londynu uzbrojony.

"Winnice miłości", odcinek 24: Gdzie i kiedy oglądać?

24. odcinek serialu "Winnice miłości" będzie można obejrzeć 16 lutego 2023 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP Kobieta.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP