Obserwuj w Google News

"Winnice miłości" - odc. 25 - STRESZCZENIE. Minas zostaje aresztowany [17.02]

Sergiusz Kurczuk
1 min. czytania
16.02.2023 15:32
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 25. odcinka serialu "Winnice miłości" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie 25. odcinka serialu "Winnice miłości".

Winnice miłości - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Winnice miłości", odcinek 25 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie popularnej telenoweli "Winnice miłości", która zastąpiła "Dzikie pszczoły"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć pierwszy odcinek greckiego serialu? Prezentujemy streszczenie odcinka 25. serialu "Winnice miłości" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Winnice miłości", odcinek 25: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 25. odcinka serialu "Winnice miłości" prezentuje się następująco:

Sifis jest nadal wściekły i wciąż poszukuje Meliny i Achilleasa w Londynie. Para robi wszystko, aby przed nim uciec. Aggeliki próbuje dowiedzieć się, co jej córka wie o swoim ojcu. Minas zostaje aresztowany, a Daphni bezskutecznie próbuje przekonać Vasiliki, aby nie składała przeciwko niemu zeznań. Markos ma zamiar ujawnić Sifisowi tożsamość mężczyzny, który od roku mieszka z Meliną. Szok, którego doświadczyła Melina, ma negatywny wpływ na jej zdrowie.

"Winnice miłości", odcinek 25: Gdzie i kiedy oglądać?

25. odcinek serialu "Winnice miłości" będzie można obejrzeć 17 lutego 2023 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP Kobieta.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP