Obserwuj w Google News

"Winnice miłości" - odc. 22 - STRESZCZENIE. Melina i Achilleas tęsknią za domem [14.02]

Sergiusz Kurczuk
1 min. czytania
13.02.2023 15:01
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 22. odcinka serialu "Winnice miłości" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie 22. odcinka serialu "Winnice miłości".

Winnice miłości - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Winnice miłości", odcinek 22 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie popularnej telenoweli "Winnice miłości", która zastąpiła "Dzikie pszczoły"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć pierwszy odcinek greckiego serialu? Prezentujemy streszczenie odcinka 22. serialu "Winnice miłości" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Winnice miłości", odcinek 22: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 22. odcinka serialu "Winnice miłości" prezentuje się następująco:

Sifis radzi się Anastasii. Eurydiki i Antonis tworzą intrygę, nieświadomi, że widzi ich Marina. Tymczasem Melina i Achilleas chcieliby opuścić Londyn i wrócić do domu. Diamantis i Daphni witają członków rodziny Mattheou. Na Krecie odbywa się w tym czasie festiwal raki - alembic. Anastasia nadal nienawidzi jednak Mattheosa. Szczęśliwe życie Meliny i Achilleasa zakłóca anonimowy telefon z pogróżkami. ­­­­

"Winnice miłości", odcinek 22: Gdzie i kiedy oglądać?

22. odcinek serialu "Winnice miłości" będzie można obejrzeć 14 lutego 2023 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP Kobieta.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP