Obserwuj w Google News

Netflix zdradza, co obecnie najchętniej oglądają Polacy. Pierwsze miejsce bez zaskoczenia

2 min. czytania
14.11.2022 16:10
Zareaguj Reakcja

Netflix podaje listę seriali popularnych na platformie. Na pierwszym miejscu znalazł się brytyjski serial "The Crown" o życiu monarchii. Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco?

The Crown
fot. Materiały prasowe Netflix

Netflix zdradza, co obecnie najchętniej oglądają Polacy. Seriale zyskują coraz większą popularność, co sprawia, że tego typu produkcje są tworzone na coraz wyższym poziomie. Na Netflixie można znaleźć wiele seriali: oryginalnych, na licencji i tych dla najmłodszych. W ostatnim czasie Netflix jeszcze bardziej szczegółowo dzieli się danymi na temat tego, jakie obecnie tytuły są popularne w Polsce.

Zobacz także:  Polski akcent w "The Crown" powodem wstydu? Aktorka tłumaczy kontrowersyjną scenę

Co warto obejrzeć na Netflixie? Ranking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy oglądają przede wszystkim serial "The Crown", który opowiada o życiu królowej Elżbiety II i jej rodziny. Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Nie tylko "The Crown". Co obecnie oglądają Polacy na Netflix? [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 seriali na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Redakcja poleca

Na pierwszej pozycji znalazł się serial "The Crown". Tym razem akcja rozgrywa się latach 90., które dla brytyjskiej monarchii były burzliwym okresem. Liczne skandale, rozwody członków klanu, ale też słabnące zaufanie do monarchii, sprawiły, że królowa Elżbieta II przeżywała trudne chwile. Netflix wymienił obsadę serialu, znaleźli się w niej m.in. Imelda Staunton, Jonathan Pryce, Dominic West czy Elizabeth Debicki.

Drugie miejsce zajmuje z kolei produkcja "Turbulencje". Jest to opowieść o losach pasażerów lotu, który znika z radarów. Jego uczestnicy wracają po kilku latach, ale okazuje się, że już prawie nikt na nich nie czeka, a rodziny ułożyły sobie życia na nowo. Z początku nie była to oryginalna produkcja Netflixa, ale podbiła serca użytkowników platformy, przez co została przez nią przejęta.

Podium zamyka natomiast "Warrior Nun". Na platformie Netflix pojawił się drugi sezon serialu. Opowiada on o życiu młodej dziewczyny, która pewnego dnia budzi się w kostnicy i odkrywa, że ma moce. Bohaterka zostaje wciągnięta w niebezpieczną walkę dobra ze złem.

Co jeszcze jest obecnie popularne na polskim Netflixie? Podajemy poniżej.

Netflix: TOP 10 seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix

  1. "The Crown"
  2. "Turbulencje"
  3. "Warrior Nun"
  4. "Wielka Woda"
  5. "Prehistoryczna apokalipsa"
  6. "W zamknięciu"
  7. "Obserwator"
  8. "Od zera"
  9. "Tajemnice FIFA"
  10. "Dahmer"

Zobacz także:  Świat oszalał na punkcie filmu Netflixa. Takiego sukcesu nikt się nie spodziewał

RadioZET.pl

Yellowjackets
5 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Canal +