Obserwuj w Google News

"Pięć gwiazdek", odcinek 98 - STRESZCZENIE. Federico odkrywa sekret Mirandy [23.02]

2 min. czytania
21.02.2023 14:36
Zareaguj Reakcja

„Pięć gwiazdek” to propozycja ramówki TVP Kobieta. O czym jest popularna produkcja? Przedstawiamy streszczenie 98. odcinka serialu i podajemy informacje o jego emisji.

Pięć gwiazdek
fot. Materiały prasowe TVP

„Pięć gwiazdek” to nowy hit TVP Kobieta. Argentyński serial opowiada o czterech przyrodnich siostrach (córki tego samego ojca, ale od dwóch różnych matek), które dowiadują się o istnieniu piątej, najmłodszej w dniu, w którym odczytywany jest testament ojca. Okazuje się, że aby uzyskać spadek dziewczyny muszą dogadać się i wspólni przez rok prowadzić hotel, należący do zmarłego. To warunek niezbędny, aby dziewczyny mogły wejść w posiadanie 6 milionów dolarów. Jak poradzą sobie z nietypowym zadaniem? „Pięć gwiazdek” (org. „Las Estrellas”) to pełna humoru, przygód, sekretów i namiętności opowieść o wspólnym pokonywaniu problemów, rodzącej się miłości i wsparciu.

Redakcja poleca

„Pięć gwiazdek”, odcinek 98 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w 98. epizodzie nowego argentyńskiego serialu „Pięć gwiazdek”, który można oglądać na antenie TVP Kobieta? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki argentyńskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 98. odcinka serialu „Pięć gwiazdek” oraz  szczegóły jego emisji.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 98: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 98: odcinka „Pięciu gwiazdek” według portalu teleman.pl:

Federico i Miranda spędzają wspólnie wieczór, niespodziewanie odkrywają stronę serwisu towarzyskiego z profilem kobiety. Federico jest oburzony, ale stara się ją zrozumieć. Wspólnie usuwają wizytówkę, by Miranda mogła zacząć na nowo. Tymczasem Flor słyszy rozmowę Lolity i Javo. Mówi o wszystkim Virginii. Wspólnie spędzają wieczór użalając się i jedząc lody. W nocy Flor nawiedza ją w śnie ojciec. 

„Pięć gwiazdek”, odcinek 98: Gdzie i kiedy oglądać?

98. odcinek serialu „Pięć gwiazdek” będzie można obejrzeć w środę, 22 lutego 2023 roku o 2:40 na kanale TVP Kobieta. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP