Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc" - odcinek 161 - STRESZCZENIE. Yigit proponuje Lili ślub [21.02]

1 min. czytania
21.02.2023 13:44

Streszczenie 161. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 161 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 161. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc", odcinek 161: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 161. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Ender stara się ustalić, czy Fehmi współpracuje z Sahiką. Tymczasem Halit jest zirytowany widokiem tańca Yildiz i Zehry w telewizji. Yigit oświadcza Lili o swoich zamiarach małżeńskich, a Akin informuje Zehrę, że stała się sławna dzięki emisji  w telewizji. Halit przegląda zdjęcia z rodzinnych spotkań swoich dzieci i proponuje Yildiz pozostanie w związku. Okazuje się, że jeden z klientów Kayi jest mężem Leyli.

"Zakazany owoc", odcinek 161: Gdzie i kiedy oglądać?

161. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 21 lutego 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

Czytaj także:  Wojciech Smarzowski robi kolejny film. O czym będzie "Dom dobry"?

RadioZET.pl/Teleman.pl

 

Najlepsze festiwalowe filmy 2022 roku – TOP10 Filmów, które dopiero trafią do polskich kin [LISTA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwali