Obserwuj w Google News

Nikodem Rozbicki szokuje fanów. Nowy wygląd mężczyzny jest niepokojący. Aktor ma niebieski język

2 min. czytania
12.01.2023 19:17
Zareaguj Reakcja

Nikodem Rozbicki to młody polski aktor, prężnie działający w polskim showbiznesie. Chłopak Julii Wieniawy zaskoczył dziś swoich fanów. Pod jego najnowsą fotografią wszyscy pytają: „Co ci się stało?”.

Sexify - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

Nikodem Rozbicki, rocznik 1992, od wielu lat działa w polskim showbiznesie. O jego nazwisku zrobiło się głośno już od debiutu aktorskiego w źle ocenianym i drażniącym widzów, i krytyków filmie „Bejbi Blues”. Film Katarzyny Rosłaniec, która miała na swoim koncie w momencie premiery „Bejbi Blues”, debiut reżyserski „Galerianki”, zaskoczyła polskich widzów nieudolnym i nieumiejętnie poprowadzonym filmie, bazującym na prawdziej historii nastolatki, która zostawiła swoje dziecko w szafce bagażowen na Dworcu Centralnym w Warszawie, bo chciała iść na imprezę. Film był całkowicie niewiarygodny i drażniący, ale równocześnie rozsławił nazwisko Rozbickiego, który był chyba najlepszą częścią ciężkostrawnej układanki.

 

Redakcja poleca

Nikodem Rozbicki: najważniejsze role

Drugim filmem Nikodema Rozbickiego była „Obietnica”. Film Anny Kazejak również podzielił publiczność, która nie była w stanie zrozumieć czy film o szkolnej kłótni dwóch przyjaciółek, był objawem geniuszu, czy nieskończonej głupoty. (Aż przypomina się cytat z filmu „Glass Onion: Film z serii „Na noże” Netflixa).

Nikodem Rozbicki wystąpił także w dwóch częściach świątecznego szlagieru „Listy do M.” (części dwa i trzy) oraz dwóch częściach hitu „Kogel Mogel”. Filmy „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” i „Koniec Świata: Kogel Mogel 4” pojawiły się na ekranach w 2021 i 2022 roku.

Rozbicki z powodzeniem podbił też świat polskich seriali. W latach 2020-2021 pojawił się w siedmiu odcinkach hitu „Chyłka” na bazie powieści pióra Remigiusza Mroza, a także w dwunastu odcinkach familijnego hitu „Rodzinka maksa”. Teraz zaś Nikodem Rozbicki zaprezentowałsię w chyba najlepszej, najbardziej dynamicznej i autoparodystycznej roli. W serialu Netflixa „Sexify” wciela się w postać rapera Młodego Małolata, który ma romans z jedną z bohaterek.

Redakcja poleca

Nikodem Rozbicki zaskakuje. Czemu chłopak ma niebieski język?

Drugi sezon serialu Kaliny Alabrudzińskiej zadebiutował w środę 11 stycznia 2023 roku. Z tej okazji członkowie obsady serialu, promują produkcę ze swoim udziałem. Cezary Pazura podzielił się fragmentem wideo, w którym prowadzi rozmowę z bohaterką Sandry Drzymalskiej.

Nikodem Rozbicki również wrzucił materiał wideo oraz tajemnicze zdjęcie, na któym pozuje bez koszulki i wystawia język, który wydaje się być niebieski. Dlaczego niebieski? Trudno powiedzieć. Opis zdjęcia jest dość enigmatyczny, a sam serial też nie rzuca światła dziennego na tajemnicę zdjęcia.

„Sexify” – sezon 2 – zwiastun

Drugi sezon hitu polskiego oddziały Netflixa reklamowany jest następującym zwiastunem:

„Sexify” – gdzie oglądać głośny serial z udziałem Nikodema Rozbickiego?

Dwa sezony serialu, łącznie szesnaście odcinków, dostępnych jest już na platformie streamingowej Netflix.

Czytaj także:  "Glass Onion: Film z serii Na Noże": spełniony sen kinofila. Oceniamy film Riana Johnsona [RECENZJA]

RadioZET.pl/Instagram/informacja prasowa Netflix

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów