Obserwuj w Google News

"Sexify" – rozmawialiśmy z ekipą i obsadą nowego polskiego serialu Netflixa [WYWIAD WIDEO]

2 min. czytania
28.04.2021 21:45
Zareaguj Reakcja

"Sexify" to nowy polski serial Netflixa, sygnowany nazwiskami Piotra Domalewskiego i Kaliny Alabrudzińskiej. Opowieść o trzech studentkach, które postanawiają stworzyć aplikację, która pomoże udoskonalić kobiecy orgazm, stanowi intrygujące spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość i siłę przyjaźńi. Co o produkcji opowiedzieli nam twórcy serialu? Przekonajcie się sami.

Sexify - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

" Sexify" to najnowszy polski serial, powstały specjalnie dla platformy streamingowej Netflix.

Jest to historia trzech młodych dziewczyn, które zaprzyjaźniają się podczas prac nad stworzeniem aplikacji na uczelniany konkurs. Wybierają temat, który jest "ważny i sexy", czyli jak usprawnić kobiecy orgazm. Podczas prac nad aplikacją dziewczyny coraz lepiej poznają własne potrzeby i uczą się jak o nich rozmawiać.

Piotr Domalewski i Kalina Alabrudzińska powiedzieli nam, jak opracowali koncepcję serialu, dlaczego pomoc Jimka była nieoceniona podczas montażu oraz dlaczego w serialu znajdziemy tak wiele tęczowych flag. Członkinie obsady, wcielające się w główne trio, czyli: Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska i Sandra Drzymalska zdradziły nam natomiast, o czym ich zdaniem opowiada serial oraz dlaczego ich bohaterki można porównać do " Atomówek". 

Netflix ogłasza 7 nowych seriali oryginalnych osadzonych w Polsce. W tym polski serial fantasy

"Sexify" – rozmowa z obsadą i ekipą serialu

Całą rozmowę Michała Kaczonia zobaczycie w pliku wideo poniżej:

"Sexify" – obsada i ekipa

Serial powstał w głowie Piotra Domalewskiego, reżysera i scenarzysty takich filmów jak "Cicha Noc" i "Jak najdalej stąd" oraz Kaliny Alabrudzińskiej, której debiutancki film pełnometrażowy "Nic nie ginie" zrobił ogromne wrażenie na rodzimych krytykach. Duet twórczy podzielił się pracą, wspólnie pisząc scenariusze poszczególnych odcinków i zamieniając się na stołku reżyserskim kolejnych epizodów.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

"Sexify" – kiedy premiera?

Serial jest dostępny na Netflix od środy 28 kwietnia.

Czytaj także:  "Kajko i Kokosz" - rozmawialiśmy z ekipą nowego serialu Netflixa [WYWIAD WIDEO]

RadioZet.pl