Obserwuj w Google News

„Usta Usta” – jeszcze więcej odcinków! TVN zamówił kolejny sezon

2 min. czytania
10.09.2020 16:18
Zareaguj Reakcja

„Usta, Usta” ­ ­– nowy sezon popularnego serialu dopiero zawitał na antenie, a już wiemy, że powstanie kolejna seria. O wznowieniu zdjęć poinformował właśnie portal Wirtualne Media, powołując się na źródła w TVN.

Usta Usta, aktorzy serialu TVN
fot. Jakub Kaminski/East News

Usta, Usta” – popularny serial powrócił na ekrany TVN z 4. sezonem w ostatnią niedzielę, 6 września. Teraz wiemy już, że 4 seria nie będzie ostatnią przygodą bohaterów na ekranie. Telewizja TVN ogłosiła właśnie rozpoczęcie zdjęć do nowych odcinków popularnego komedio-dramatu. Jak podaje portal Wirtualne Media zdjęcia do nowych odcinków ruszyły już na początku września, jeszcze przed premierą sezonu nr 4.

„Usta Usta” ­­– popularny serial zostanie na antenie na dłużej

„Usta, usta” to polska wersja brytyjskiego sitcomu „Cold Feet”. Oryginalna produkcja, sygnowana nazwiskiem pomysłodawcy Mike’a Bullena emitowana była przez telewizję ITV w latach 1997-2003. Następnie od 2017 roku emitowane są nowe odcinki, stanowiące kontynuację oryginalnej historii.

Serial, opowiadający o trzech parach w różnych stadiach związku, cieszył się niezwykłą popularnością, dzięki której zainspirował także twórców w innych krajach. W wyniku umów licencyjnych powstały m.in. wersje czeska i polska.

Czytaj także:  Serial "Usta usta" wraca na antenę TVN. Co trzeba wiedzieć o nowym sezonie? 

Polski serial zadebiutował w 2010 roku i emitowany był przez trzy sezony. Produkcja cieszyła się uznaniem widzów i krytyków, którzy chwalili go za ciekawe podejście do problemów współczesnych trzydziestolatków.

Na początku września serial powrócił z nowym, czwartym sezonem. 4. Seria składać się będzie z 6 odcinków, emitowanych co niedziela. Teraz okazuje się, że to nie koniec przygody bohaterów na małym ekranie. Zdjęcia do 5. Serii miały już ruszyć. W tej chwili nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie ujrzą światło dzienne.

4. sezon produkcji ukazuje dalsze losy bohaterów, jednak w zupełnie innym momencie życia. Akcja nowych odcinków rozpoczyna się w 14 lat po wydarzeniach burzliwego finału oryginalnej serii.

„Usta Usta” – obsada i ekipa

W głównych rolach w nowej odsłonie serialu powrócili bohaterowie oryginału. W związku z tym od ostatniej niedzieli widzowie mogą ponownie oglądać Pawła Wilczaka, Sonię Bohosiewicz, Wojciecha Mecwaldowskiego, Magdalenę Popławską oraz Marcina Perchucia w swoich charakterystycznych i charakternych rolach.

Za sterami nowych odcinków stoją Marta Grela-Gorostiza, która współpracuje ze scenarzystką Katarzyną Krzysztopik oraz reżyserem Bartoszem Ignaciukiem.

„Usta Usta” – kiedy premiera nowych odcinków?

Na razie nie wiadomo kiedy dokładnie pojawią się nowe odcinki 5. Sezonu serialu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, można zakładać, że wystartują one na jesieni, tak jak to miało miejsce poprzednio. Na razie, co niedziela, wciąż możemy cieszyć się epizodami serii nr 4.

Czytaj także:  Usta usta 2020 - kiedy nowe odcinki serialu TVN i kto zagra? [OBSADA, DATA PREMIERY]