Obserwuj w Google News

Serial "Usta usta" wraca na antenę TVN. Co trzeba wiedzieć o nowym sezonie?

2 min. czytania
27.08.2020 10:43
Zareaguj Reakcja

Serial "Usta usta" był emitowany w latach 2010-2011. Niedługo ponownie pojawi się w telewizji. Jak przez lata zmienili się bohaterowie i o czym będzie kolejna opowieść o ich życiu?

Kadr z serialu Usta Usta
fot. Michał Wargin/East News

"Usta usta" to niegdyś popularny serial stacji TVN. Jesienią pojawi się kontynuacja tej historii. Na antenie TVN pojawi się 4. sezon, w którym zobaczymy oryginalną obsadę, w tym Sonię Bohosiewicz, Magdalenę Popławską czy Pawła Wilczaka. Co się wydarzy w nowych epizodach? Poniżej można znaleźć opis fabuły i zwiastun.

Zobacz także:  Pojawił się pierwszy zwiastun nowych odcinków serialu "BrzydUla". O czym będą kolejne epizody? 

"Usta usta": serial wraca na antenę TVN

"Usta usta" wracają na antenę TVN po 9 latach przerwy. Przypominamy, że wcześniej produkcja doczekała się trzech sezonów i cieszyła się ogromną popularnością. "Usta usta" opowiadają o losach trójki przyjaciół. Serial wzruszał, momentami bulwersował, ale także bawił. Co się wydarzy w nowych epizodach?

Po kilku latach pracy w Stanach Zjednoczonych Adam postanawia wrócić do Warszawy. Od śmierci jego ukochanej żony Julii mija już czternaście lat, dlatego postanawia ułożyć sobie życie na nowo u boku dużo młodszej od niego Sary. Znajomi podejdą do tego pomysłu nieco sceptycznie. Natomiast Agnieszka i Krzysztof pozostają w przyjacielskich stosunkach po rozwodzie, a Iza i Piotrek wciąż są razem.

Na ekranie ponownie zobaczymy Pawła Wilczaka (Adam), Wojciecha Mecwaldowskiego (Piotr), Magdalenę Popławską (Agnieszka), Marcina Prechucia (Krzysztof), Sonię Bohosiewicz (Iza). Do obsady dołączyli Wiktoria Filus (Sara) czy Anna Czartoryska (Magda).

Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun 4. sezonu serialu "Usta usta":

"Usta usta": kiedy oglądać?

Serial "Usta usta" będzie emitowany w każdą niedzielę. Pierwszy epizod zostanie wyświetlony 6 września o godzinie 21.30.

Zobacz także:  Ramówka TVN - jesień 2020: seriale i nowe programy. Kiedy i co oglądać od września? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/TVN