Obserwuj w Google News

Logan Roy miał umrzeć w pierwszym sezonie "Sukcesji". Twórca serialu zdradza szczegóły

2 min. czytania
14.12.2021 14:31
Zareaguj Reakcja

"Sukcesja" to jeden z najważniejszych seriali w dorobku HBO. Produkcja doczekała się finału 3. sezonu, a twórcy przy okazji zdradzili, że niewiele brakowało, a losy rodziny Roy potoczyłby się zupełnie inaczej. Poniżej podajemy szczegóły.

Sukcesja
fot. Materiały prasowe HBO

"Sukcesja": Logan Roy miał umrzeć w pierwszym sezonie serialu. Twórcy podają szczegóły dotyczące ich dawnych planów, które mogły zmienić bieg wydarzeń w serialu. Poniżej ujawniamy, jak miały się potoczyć wątki.

Zobacz także"Sukcesja", sezon 4: kiedy nowe odcinki i czy będzie 4. sezon? [DATA]

"Sukcesja": Logan Roy miał umrzeć w pierwszym sezonie serialu. Twórcy podają szczegóły

"Sukcesja" to jeden z najważniejszych seriali HBO ostatnich lat. Przedstawia on życie magnata mediowego, Logana Roya (w tej roli Brian Cox), oraz jego rodziny. Jesse Armstrong, jeden z twórców serialu, ujawnił, że początkowo zmierzano uśmiercić Logana w pierwszym sezonie.

Redakcja poleca

Bohater miał wtedy zawał. Showrunnerzy "Sukcesji" ujawniają, że Logan miał zostać uśmiercony już w pierwszych odcinkach, jednak scenarzyści zorientowali się, że nie byłoby to dobrym posunięciem.

Początkowo myślałem, że Logan może umrzeć pod koniec pierwszego odcinka, a potem myślałem, że może umrzeć pod koniec pierwszego sezonu, ale te myśli nigdy nie były czymś ostatecznym, to były raczej niejasne odczucia. Kiedy tylko zaczęliśmy to pisać, wiedziałem, że on nie powinien umrzeć [...] on jest planetą, słońcem, wokół którego wszyscy się kręcą - Jesse Armstrong o "Sukcesji"

Warto wiedzieć, że twórcy serialu "Sukcesja" inspirowali się życiem magnatów medialnych, m.in. Sumnera Redstone'a i Ruperta Murdocha.

"Sukcesja": czy będzie 4. sezon serialu na HBO?

HBO zapowiada, że powstanie 4. sezon serialu "Sukcesja". Na ten moment nie ma jednak wyznaczonej daty. Zakłada się, że nowe epizody trafią na HBO w 2023 roku.

Zobacz także:   "Sukcesja": podobne seriale. 10 produkcji, które zachwycą fanów hitu HBO [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl

"Sukcesja": podobne seriale. 10 produkcji, które zachwycą fanów hitu HBO [ZDJĘCIA]