Obserwuj w Google News

Polska aktorka podbija Hollywood. Udostępniła zdjęcie z sesji z Olivią Colman i Dakotą Johnson

2 min. czytania
10.12.2021 13:02
Zareaguj Reakcja

Dagmara Domińczyk to nazwisko, które warto mieć na uwadze. Polska aktorka podbija Hollywood - wystąpiła już w "Sukcesji", niedługo zobaczymy ją w "Córce". Domińczyk pojawiła się na zdjęciach w prestiżowym magazynie. Towarzyszą jej wybitne aktorki.

Dagmara Domińczyk
fot. Andrew H. Walker/Shutterstock/Rex Features/East News

Dagmara Domińczyk podbija Hollywood. Aktorka szerszej publiczności dała się poznać w serialu HBO o tytule "Sukcesja". Produkcja przyniosła jej rozpoznawalność, a brzmiące znajomo nazwisko sprawiło, że jej karierą zaczęło się też interesować wielu Polaków. Domińczyk coraz śmielej buduje swoją pozycję. Właśnie pojawiła się w wyjątkowej sesji zdjęciowej w prestiżowym magazynie "Entertainment Weekly", gdzie pozuje między innymi z Olivią Colman ( "The Crown", "Faworyta").

Zobacz także:  Polka gwiazdą zagranicznego serialu. Kim jest Dagmara Domińczyk z "Sukcesji"?

Dagmara Domińczyk podbija Hollywood. Dodała zdjęcie z Olivią Coleman i Dakotą Johnson

Dagmara Domińczyk to 45-letnia aktorka o polskich korzeniach. Miała siedem lat, gdy przyniosła się z rodzicami do Stanów Zjednoczonych. Debiut zaliczyła w 2000 roku i od tego czasu regularnie występuje w filmach i serialach. Wśród jej dokonań można wymienić między innymi "Sukcesję", "Imigrantkę" czy "Samotne serca". Prywatnie jest związana z Patrickiem Wilsonem ("Obecność", "Fargo").

Redakcja poleca

Domińczyk będzie można niedługo zobaczyć w "Córce", filmie opartym na książce Eleny Ferrante, który jednocześnie jest reżyserskim debiutem aktorki Maggie Gyllenhaal. Z tej okazji Dagmara Domińczyk znalazła się na zdjęciu w magazynie "Entertainment Weekly". W filmie polskiej aktorce towarzyszą takie gwiazdy jak Olivia Colman, Dakota Johnson i Jessie Buckley - to właśnie z nimi możemy zobaczyć Domińczyk na fotografii.

"Córka": kiedy odbędzie się premiera filmu?

Film "Córka" będzie miał premierę 31 grudnia 2021 roku na Netflixie. Jest to opowieść o losach kobiety (w tej roli Olivia Colman), która musi się zmierzyć ze swoją przeszłością podczas wakacji. Dagmara Domińczyk wciela się w członkinię włoskiej mafii. 

Zobacz także:   "Sukcesja", sezon 4: kiedy nowe odcinki i czy będzie 4. sezon? [DATA]

RadioZET.pl

"Sukcesja": podobne seriale. 10 produkcji, które zachwycą fanów hitu HBO [ZDJĘCIA]