Obserwuj w Google News

"Ród smoka" bez producentki wykonawczej. Co dalej z serialem HBO i czy wpłynie to na 2. sezon?

2 min. czytania
28.09.2022 12:41
Zareaguj Reakcja

"Ród smoka", czyli prequel "Gry o tron", jest obecnie najpopularniejszym serialem w HBO Max. Produkcja ma jednak spore problemy dotyczące kadry pracującej przy serialu. Z "Rodu smoka" zrezygnowała producentka wykonawcza. Jak to wpłynie na losy hitu HBO?

Ród smoka
fot. Materiały prasowe HBO Max

"Ród smoka" bez producentki wykonawczej. To kolejna osoba, która postanowiła zrezygnować z pracy przy nowym serialu ze świata "Gry o tron". Jocelyn Diaz, bo tak nazywa się producentka nie przedłużyła umowy. Tak podaje portal pl.ipg.com. Jak to wpłynie na dalsze losy "Rodu smoka"?

Zobacz także:  "Ród Smoka": gwiazdor "Gry o tron" skomentował nowy serial HBO. Czy ma rację?

"Ród smoka" bez producentki wykonawczej. Co dalej z serialem HBO?

"Ród smoka" cieszy się ogromną popularnością, a zakulisowo dzieje się równie dużo. Na początku września 2022 z pracy w serialu "Ród smoka" zrezygnował showrunner, Miguel Sapochnik. Jednak to nie koniec zmian. Jak podaje portal pl.ipg.com - z serialu odeszłą producentka Jocelyn Diaz, która otrzymała kontrakt na jeden rok z możliwością przedłużenia, jednak nie skorzystała z takiego przywileju.

Redakcja poleca

Media na całym świecie zaczynają się zastanawiać, dlaczego producenci rezygnują z pracy przy tak popularnym tytule. Szczegóły w tym temacie nie zostały jednak ujawnione.

"Ród smoka": gdzie i kiedy oglądać serial?

"Ród smoka" można oglądać w HBO Max. Nowe odcinki pojawiają się też na antenie HBO co poniedziałek. Na ten moment szczegół dotyczące drugiego sezonu nie są znane. Wiadomo, że produkcja mimo wszystko ma zostać przedłużona.

Zobacz także:   "Obserwator": nowy horror odcinkowy Netflixa. O czym będzie i kto wystąpi?

RadioZET.pl/pl.ipg.com

Najlepsze seriale na HBO Max 2022 rok
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max