Obserwuj w Google News

Łukasz Płoszajski w obsadzie "Na Wspólnej". Kogo zagra gwiazdor "Pierwszej miłości"?

1 min. czytania
21.09.2020 16:26
Zareaguj Reakcja

Łukasz Płoszajski oficjalnie dołączył do obsady "Na Wspólnej". Co wiemy o jego roli? Jak angaż do nowego serialu wpłynie na jego występ w "Pierwszej miłości"?

Łukasz Płoszajski w obsadzie "Na Wspólnej"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ East News

Łukasz Płoszajski znany jest przede wszystkim jako Artur Kulczycki w serialu "Pierwsza miłość". Już wkrótce przyjdzie nam jednak podziwiać go w zupełnie nowej roli. Aktor oficjalnie dołączył bowiem do obsady "Na Wspólnej". Co wiemy o jego angażu?

Łukasz Płoszajski w obsadzie "Na Wspólnej" - kogo zagra?

Pogłoski o występie Łukasza Płoszajskiego w "Na Wspólnej" krążyły już od dłuższego czasu. Podsycał je również sam zainteresowany, zamieszczając sugestywne fotki w mediach społecznościowych. Teraz informacja ta została potwierdzona przez oficjalny profil serialu "Na Wspólnej".

Obecnie nie wiemy w kogo wcieli się Łukasz Płoszajski. Mówi się jednak, że wraz z nim do obsady dołączy Agnieszka Mrozińska, która zagra jego ekranową partnerkę. Czy oznacza to, że Łukasz Płoszajski odjedzie z serialu "Pierwsza miłość"? Obecnie nic na to nie wskazuje, jednak na oficjalne informacje będziemy musieli jeszcze poczekać. 

Pierwsza Miłość, odcinek 3074 - STRESZCZENIE. Mikser znów w tarapatach? [22.09]