Obserwuj w Google News

Pojawił się zwiastun nowego serialu Netflixa twórców "Seksu w wielkim mieście"

2 min. czytania
02.09.2020 14:38
Zareaguj Reakcja

"Emily w Paryżu" to serial twórców "Seksu w wielkim mieście", który już niedługo pojawi się na Netflixie. Już teraz można obejrzeć oficjalną zapowiedź. Kiedy premiera?

Pojawił się zwiastun nowego serialu Netflixa twórców "Seksu w wielkim mieście"
fot. East News

"Emily w Paryżu": jest zwiastun nowego serialu Netflixa twórców "Seksu w wielkim mieście". Wiele wskazuje na to, że serial przypadnie wszystkim wielbicielom mody i będzie hitem jesieni. Pojawiła się pierwsza oficjalna zapowiedź. W roli głównej Lily Collins. Kiedy premiera?

Zobacz także:  Twórcy "Gry o tron" podpisali umowę z Netflixem. Jaki projekt szykują? 

"Emily w Paryżu": jest zwiastun nowego serialu Netflixa twórców "Seksu w wielkim mieście"

"Seks w wielkim mieście" to jeden z najpopularniejszych seriali telewizyjnych. Młodsze pokolenia dostaną własną wersję, czyli "Emily w Paryżu", serial wyprodukowany przez Netflixa. Jest to historia Emily. Dziewczyna przeprowadza się z Ameryki do Paryża, by podjąć pracę we francuskiej firmie. W serialu będzie można zobaczyć, jak próbuje się przystosować do nowej rzeczywistości.

W serialu "Emily w Paryżu" występują: Lily Collins, Ashley Park, Philippine Leroy Beaulieu, Lucasa Bravo, Samuela Arnolda, Camille Razat, Bruno Gouery'ego, Kate Walsh, Williama Abadie'ego i Arnaudema Viardema. Twórcą serialu jest Darren Star - scenarzysta "Seksu w wielkim mieście". 

Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun:

"Emily w Paryżu": kiedy premiera?

Netflix zdradził, że serial "Emily w Paryżu" będzie miał premierę 2 października 2020 roku. Pierwszy sezon składa się z 10 odcinków. Każdy z nich będzie trwał 30 minut.

Posłuchaj podcastu

Zobacz także:  Lucyfer, sezon 5. - ile odcinków w nowym sezonie, ile trwają i o czym będą? [TYTUŁY] 

RadioZET.pl/Netflix Polska