Obserwuj w Google News

Elżbieta Pietrzak nie żyje. Była związana z "M jak miłość" od 20 lat

1 min. czytania
27.01.2022 12:43
Zareaguj Reakcja

Zmarła Elżbieta Pietrzak - polska charakteryzatorka od 20 lat pracująca przy serialu "M jak miłość". Miała 71 lat. Co było powodem jej śmierci?

znicz - materiał poglądowy
fot. Value Stock Images/East News

19 stycznia 2022 roku w Łodzi odeszła Elżbieta Pietrzak. Była charakteryzatorką, która pracowała między innymi przy serialu "M jak miłość". Miała 71 lat. 

Elżbieta Pietrzak nie żyje

O śmierci Pietrzak poinformowało Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

Elżbieta Pietrzak, znakomita charakteryzatorka, wieloletnia członkini Stowarzyszenia Filmowców Polskich, zmarła 19 stycznia 2022 roku w Łodzi. Miała 71 lat.

Nie podano przyczyny śmierci charakteryzatorki.

Redakcja poleca

Elżbieta Pietrzak urodziła się 3 listopada 1950 roku w Łodzi. Pracę w branży filmowej rozpoczęła w Wytwórni Filmów Dokumentalnych w Warszawie, a następnie współpracowała z Wytwórnią Filmów Fabularnych w Łodzi. W jej filmografii znalazły się takie produkcje, jak "Dom", "Modrzejewska", "Nad Niemnem", "Pogranicze w ogniu" czy "Więzy krwi". Była obecna na planach wielu produkcji Telewizji Polskiej, między innymi od 20 lat pracowała przy serialu "M jak miłość". Łączna liczba polskich filmów i seriali, przy których pracowała Pietrzak to ponad 50 produkcji.

Redakcja poleca

Pogrzeb Elżbiety Pietrzak odbędzie się 28 stycznia 2022 roku o godzinie 12.45 na Cmentarzu na Mani w Łodzi przy ul. Solec 11.

RadioZET.pl/sfp.org.pl

Gwiazdy filmu i kina, które odeszły w 2021 roku [ZDJĘCIA]