Obserwuj w Google News

Córka Tomasza Kota wystąpiła w serialu Netflixa. To początek kariery? [FOTO]

2 min. czytania
05.10.2022 09:17
Zareaguj Reakcja

Blanka Kot wystąpiła w serialu "Wielka Woda" Netflixa. Córka Tomasza Kota zamierza pójść w jego ślady. Gdzie jeszcze można zobaczyć nastolatkę i kiedy premiera serialu? Podajemy szczegóły.

Blanka Kot
fot. Materiały prasowe Netflix

Córka Tomasza Kota wystąpiła w serialu Netflixa. 15-latka pojawiała się w pierwszym polskim katastroficznym serialu Netflixa o tytule "Wielka Woda". Nastolatka planuje pójść w ślady sławnego ojca. Gdzie jeszcze wystąpiła i kiedy będzie można ją zobaczyć w "Wielkiej Wodzie"?

Zobacz także:  Metamorfoza legendarnej polskiej aktorki w serialu Netflixa. Trudno uwierzyć, że to ona [FOTO]

Blanka Kot w serialu "Wielka Woda" Netflixa. Córka Tomasza Kota idzie w jego ślady

Tomasz Kot rzadko opowiada w mediach o swoim życiu prywatnym. Ceniony aktor unika wielkich imprez i celebryckiego rozgłosu. Niewiele osób wie, że jest on ojcem 15-letniej Blanki. Nastolatka zamierza pójść w ślady ojca, a ten plan zaczęła konsekwentnie realizować. 

Redakcja poleca

Blanka jest wciąż debiutantką. W 2021 roku zagrała epizodyczną rolę dubbingową w serialu Disney Channel o tytule "Ogarnij to". Kolejną rolą jest angaż w polskim serialu Netflixa "Wielka Woda", gdzie otrzymała sporą rolę. Blanka Kot wciela się w Klarę Marczak, córkę jednego z głównych bohaterów i często się pojawia na ekranie. Współpracujący z nią aktorzy chwalą ją w wywiadach za pasję i profesjonalizm.

Blanka Kot
fot. Materiały prasowe Netflix
Blanka Kot
fot. Materiały prasowe Netflix

"Wielka Woda": kiedy i gdzie obejrzeć serial?

Serial "Wielka Woda" ma premierę w środę, 5 października 2022 roku. Akcja serialu rozgrywa się w 1997 roku, gdy Wrocław i okolice nawiedziła tak zwana powódź tysiąclecia. Historia jest opowiadana z perspektywy kilku bohaterów, którzy robią wszystko, by uratować miasto przed zagładą. W serialu "Wielka Woda" występują m.in.: Agnieszka Żulewska, Jerzy Trela, Anna Dymna, Ireneusz Czop czy Blanka Kot.

Zobacz także:  Netflix ogłasza spin-off "Domu z papieru". Jest pierwsza zapowiedź "Berlina"

RadioZET.pl

Wielka Woda - kadr z serialu
7 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Netflix