Obserwuj w Google News

„Barwy Szczęścia” – odcinek 2291 – STRESZCZENIE. Agata ma pomóc ukryć romans szefa [23.09]

2 min. czytania
22.09.2020 12:57
Zareaguj Reakcja

„Barwy Szczęścia” to jedna z najpopularniejszych pozycji w ramówce stacji TVP2.  Co nastąpi w kolejnych odcinkach "Barw Szczęścia"? Co stanie się z bohaterami w 2291. odcinku serialu? Sprawdziliśmy. Przeczytaj streszczenie 2291. odcinka serialu "Barwy Szczęścia" i dowiedz się, kiedy go oglądać.

Natalia Zambrzycka, Barwy Szczęścia
fot. Elzbieta Kasperska/TVP/East News

Barwy Szczęścia” – odcinek 2291 – streszczenie. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu TVP2 „Barwy Szczęścia”? Gdzie i kiedy oglądać nowy odcinek? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 2291. odcinek serialu „Barwy Szczęścia”.

Czytaj także:  Barwy Szczęścia – odcinek 2290 - STRESZCZENIE. Dominika skrywa tajemnicę [22.09] 

„Barwy Szczęścia”, odcinek 2291 – streszczenie epizodu

Streszczenie 2291. odcinka serialu „Barwy Szczęścia” prezentuje się następująco:

Szef Agaty stawia ją w niezręcznej sytuacji. Po tym jak dziewczyna nakryła go z Miką w pracy, szef prosi dziewczynę o dodatkową przysługę. Dla zachowania pozorów i próby niewydostania się informacji o romansie z podwładną, prosi Agatę by towarzyszyła parze podczas „wyjazdu służbowego” na Wyspy Kanaryjskie.

Rodzina Jezierskich odwiedza Agatę i Patryka w domu. Kornel próbuje nakłonić syna, by ten wziął kredyt na dalszy rozwój jego Galerii Win. Sławka natomiast zdradza przyszłej synowej, że właśnie rozpoczęła głodówkę, mającą na celu pomóc zrzucić jej wagę.

Renata i Damian coraz bardziej martwią się o Dominikę, po tym jak kobieta nagle odeszła z pracy. Mają poczucie, że Stawicki trzyma ją w złotej klatce, nie pozwalając rozwinąć skrzydeł.

W klubie fitness na Reginę czeka Remek. Proponuje jej wznowienie artystycznej współpracy. Jego najnowszy pomysł to objazdowy duet fortepianowy. Regina czuje się zaintrygowana tym pomysłem. Kompletnie nie podoba się one Frankowi. Pewnie dlatego, że para niedawno wznowiła rozmowy o powiększeniu rodziny.

„Barwy Szczęścia” – gdzie i kiedy oglądać?

„Barwy Szczęścia” powróciły po wakacyjnej przerwie na antenę TVP2 już 1 września. Od tego momentu codziennie o 20.10 możemy oglądać nowe odcinki serialu. Najbliższy, opisywany powyżej, obejrzycie już we wtorek 22 września. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Pierwsza Miłość, odcinek 3075 - STRESZCZENIE. Mateusz zdemaskowany! [23.09].

Źródło: Radiozet.pl/Teleman.pl/Telemagazyn.pl/FilmPolski.pl