Obserwuj w Google News

Barwy Szczęścia – odcinek 2290 - STRESZCZENIE. Dominika skrywa tajemnicę [22.09]

2 min. czytania
21.09.2020 16:27
Zareaguj Reakcja

„Barwy Szczęścia” to jedna z najpopularniejszych pozycji w ramówce stacji TVP2.  Co nastąpi w kolejnych odcinkach "Barw Szczęścia"? Co stanie się z bohaterami w 2290. odcinku serialu? Sprawdziliśmy. Przeczytaj streszczenie 2290. odcinka serialu "Barwy Szczęścia" i dowiedz się, kiedy go oglądać.

Lesław Żurek, Barwy Szczęścia
fot. Michal WARGIN/East News

Barwy Szczęścia” – odcinek 2290 – streszczenie. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu TVP2 „Barwy Szczęścia”? Gdzie i kiedy oglądać nowy odcinek? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 2290. odcinek serialu „Barwy Szczęścia”.

Czytaj także:  „Barwy Szczęścia”, odcinek 2289 - STRESZCZENIE. Partner Dominiki odkryje prawdę [21.09] 

„Barwy Szczęścia”, odcinek 2290 streszczenie epizodu

Streszczenie 2290. odcinka serialu „Barwy Szczęścia” prezentuje się następująco:

Amelia przyjeżdża do Bruna do hotelu i próbuje odwieść go od zainwestowania pieniędzy w Galerię Win, czyli interes Kornela. Podczas wizyty zauważa, że recepcjonistka bardzo kokietuje jej syna i za wszelką cenę próbuje zdobyć jego zainteresowanie. Kobiecie takie zachowanie pracownicy niezbyt się podoba.

W tym czasie Bożena informuje swojego ojca, że planuje wyjazd do Kasi na Sycylię. Chce w ten sposób zdystansować się od ostatnich problemów i przemyśleć je na nowo.

Stawicki natomiast zaprasza do domu zaprzyjaźnione małżeństwo lekarzy. Gdy wychodzi na jaw, że znają oni Dominikę, kłótnia wydaje się nieunikniona.

Inna kłótnia również wisi w powietrzu. Renata zwierza się Damianowi, że ma żal do Dominiki, która z dnia na dzień rzuciła pracę w firmie „Feel Good”. Mężczyzna uważa jednak, że kobieta nie odeszła z własnej woli. Jego zdaniem zmusił ją do tego partner.

Carina mówi Frankowi, że wycofa pozew o alimenty. Mężczyzna jest jej bardzo wdzięczny. Zwłaszcza, że właśnie zaczął rozmawiać z Reginą, swoją nową partnerką o możliwości powiększenia rodziny. W takich warunkach każda dodatkowa złotówka jest na wagę złota.

„Barwy Szczęścia” – gdzie i kiedy oglądać?

„Barwy Szczęścia” powróciły po wakacyjnej przerwie na antenę TVP2 już 1 września. Od tego momentu codziennie o 20.10 możemy oglądać nowe odcinki serialu. Najbliższy, opisywany powyżej, obejrzycie już we wtorek 22 września. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Król - gdzie oglądać nowe odcinki serialu online i w telewizji oraz kiedy emisja?