Obserwuj w Google News

„Barwy Szczęścia”, odcinek 2289 - STRESZCZENIE. Partner Dominiki odkryje prawdę [21.09]

2 min. czytania
17.09.2020 17:18
Zareaguj Reakcja

„Barwy Szczęścia” to jedna z najpopularniejszych pozycji w ramówce stacji TVP2.  Co nastąpi w kolejnych odcinkach "Barw Szczęścia"? Co stanie się z bohaterami w 2289. odcinku serialu? Sprawdziliśmy. Przeczytaj streszczenie 2289. odcinka serialu "Barwy Szczęścia" i dowiedz się, kiedy go oglądać.

Piotr Borowski, Barwy Szczęścia
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Barwy Szczęścia” – odcinek 2289 – streszczenie. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu TVP2 „Barwy Szczęścia”? Gdzie i kiedy oglądać nowy odcinek? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 2289. odcinek serialu „Barwy Szczęścia”.

Czytaj także:  Barwy Szczęścia” – odcinek 2288 – streszczenie. Romanowski przyłapany na zdradzie [18.09] 

„Barwy Szczęścia”, odcinek 2289: streszczenie epizodu

Streszczenie 2289. odcinka serialu „Barwy Szczęścia” prezentuje się następująco:

Aneta po raz kolejny odtrąca zaloty Mikołaja. Ten, nie chcąc jednak rezygnować ze swojego zauroczenia, prosi Malwinę by ta pomogła mu zbliżyć się do dziewczyny. W tym czasie Aneta sama jest zajęta zabieganiem o względy Zbigniewa. Kiedy dostrzega jego podobiznę na aplikacji randkowej Swater, zaczyna z nim potajemnie korespondować.

Dominika natomiast wciąż ukrywa przed mężem, że nie odeszła z firmy Feel Good. Mężczyzna odkrywa jednak jej sekret, gdy kobieta jedzie do lokalu wesprzeć Renatę w trudnych rozmowach na temat podwyżki czynszu.

Amelia postanawia poprawić sytuację między skłóconymi małżonkami – Brunonem i Bożeną. Wysyła do nich wiadomość, że Tomasz się bardzo źle czuje i że potrzebuje ich pomocy. Gdy przerażeni przyjeżdżają na miejsce i okazuje się, że wszystko w porządku, szybko orientują się, jak mało znacząca była ich własna sprzeczka.  Nowa kłótnia może czekać jednak za pasem, gdyż Bruno mówi żonie o tym, że zainwestował w winiarski biznes Kornela. W tym celu zresztą oszukał przyjaciela w poprzednim odcinku.

„Barwy Szczęścia” – gdzie i kiedy oglądać?

„Barwy Szczęścia” powróciły po wakacyjnej przerwie na antenę TVP2 już 1 września. Od tego momentu codziennie o 20.10 możemy oglądać nowe odcinki serialu. Najbliższy, opisywany powyżej, obejrzycie już w sobotę 19 września. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  „Usta Usta” – odcinek 4. streszczenie. Krzysztof ma dalsze problemy z prawem [27.09]