Obserwuj w Google News

„Barwy Szczęścia” – odcinek 2288 – streszczenie. Romanowski przyłapany na zdradzie [18.09]

2 min. czytania
17.09.2020 16:37
Zareaguj Reakcja

„Barwy Szczęścia” to jedna z najpopularniejszych pozycji w ramówce stacji TVP2. Serial powrócił na antenę po wakacyjnej przerwie. W ostatnich odcinkach doszło już do serii dramatycznych zdarzeń. Co nastąpi w kolejnych odcinkach "Barw Szczęścia"? Co stanie się z bohaterami w 2288. odcinku serialu? Sprawdziliśmy. Przeczytaj streszczenie 2288. odcinka serialu "Barwy Szczęścia" i dowiedz się, kiedy go oglądać.

Maciej Jachowski, Barwy Szczęścia, M jak miłość
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

„Barwy Szczęścia” – odcinek 2288 – streszczenie. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu TVP2 „Barwy Szczęścia”? Gdzie i kiedy oglądać nowy odcinek? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 2288. odcinek serialu „Barwy Szczęścia”.

„Barwy Szczęścia”, odcinek 2288: streszczenie epizodu

Streszczenie 2288. odcinka serialu „Barwy Szczęścia” prezentuje się następująco:

Agata przyłapuje Mikę i Romanowskiego na niedwuznacznej sytuacji. Współpracownicy, chcąc nie chcąc przyznają się przed kobietą do romansu. Proszę jednak Agatę o dyskrecję. Nie chcą, by po firmie rozniosła się plotka, że żonaty prezes ma romans z podwładną.

Justin odnosi pierwszy sukces w pracy. Udaje mu się podpisać pierwsza umowę jako doradca finansowy. Na dodatek ma być też pośrednikiem w poszukiwaniach wspólnika dla winiarskiego biznesu Kornela. Mężczyźni udają się do hotelu Stańskich, nie wiedząc, że Bruno odwołał ich spotkanie z potencjalnym kontrahentem z Kanady.

Malwina przeżywa trudne chwile po kolejnym nieudanym weekendzie z córką. Ma poczucie, że zupełnie nie dogaduje się z Emilka, która męczy się jedynie, musząc spędzać czas z matką. Żali się Małgorzacie, która każe jej się otrząsnąć i zawalczyć o lepszy kontakt z córką. Dzięki tej rozmowie Malwina ma więcej pewności siebie, by walczyć o dziecko z Przemkiem i jego nową partnerką.

„Barwy Szczęścia” – gdzie i kiedy oglądać?

„Barwy Szczęścia” powróciły po wakacyjnej przerwie na antenę TVP2 już 1 września. Od tego momentu codziennie o 20.10 możemy oglądać nowe odcinki serialu. Najbliższy, opisywany powyżej, obejrzycie już w piątek, 18 września. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Jane Seymour zachwyca formą. Tak dziś wygląda 69-letnia gwiazda „Doktor Quinn”