Obserwuj w Google News

Jane Seymour zachwyca formą. Tak dziś wygląda 69-letnia gwiazda „Doktor Quinn”

2 min. czytania
17.09.2020 15:59

Jane Seymour  – brytyjska aktorka, najlepiej znana światu jako niezapomniana „Doktor Quinn” zachwyca wyglądem. 69-latka jest w świetnej formie, czym pochwaliła się właśnie w mediach społecznościowych.

The Kominsky Method, Doktor Quinn, Jane Seymour
fot. Michael Yarish/Netflix/Kobal/REX/EastNews

Jane Seymour to angielska aktorka, która wystąpiła w ponad 60 różnych produkcjach filmowych i serialowych, w tym dziewczynę samego Jamesa Bonda. Seymour kojarzona jest z wieloma rolami, ale widzowie pokochali ją najbardziej roli doktor Mike Queen ze słynnego serialu Beth Sullivan „Doktor Quinn”, emitowanego w Polsce w połowie lat 90.

Od kilku dni znów jest głośno o aktorce. Wszystko za sprawą zdjęć publikowanych w ostatnim czasie w serwisie społecznościowym Instagram, na których aktorka wygląda jak okaz zdrowia. Fotografie z przydomowego ogrodu, czy we wnętrzu jej domu w Malibu robią furorę w sieci, a Internauci zachwycają się zdrowym trybem życia aktorki.

Jane Seymour – jak dziś wygląda słynna gwiazda „Doktor Quinn”?

Seymour jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 167 tys. fanów, którzy zachwycają się nad nowymi zdjęciami, umieszczanymi przez 69-letnią aktorkę.

Szczególnie ostatnie fotografie zyskały wielką przychylność Internautów. Przedstawiają one szeroko uśmiechniętą kobietę w przydomowym ogródku, gdy z rękami uniesionymi w górze, mówi swoim fanom:

„Jestem z Ciebie dumna”.

Wiadomość została wystosowana w tzw. #NationalDayOfEncouragement, czyli Narodowym Dniu Poparci i Zachęty do Działania. Jane pisze do swoich fanów, że wierzy w ich umiejętności i cieszy się, że każdego dnia.

„Zbiorowo przeżywamy te trudne czasy, ale to właśnie ty radzisz sobie z problemami dnia codziennego. Podziel się swoim poparciem i zachętą z innymi. Otaguj ich w tym poście!”

Jane Seymour – figura aktorki to efekt zdrowej diety

Jak podają zagraniczne media, wyśmienita i zdrowa sylwetka 69-latki jest wynikiem jej zdrowego trybu życia. Nie dość, że Seymour jest fanką zdrowego odżywiania, to jeszcze często w wywiadach wspomina, że od ponad 30 lat jest wierną fanką ćwiczeń pilates.

Czytaj także:  Największe gwiazdy polskich seriali - zobacz, jak się zmieniły