Obserwuj w Google News

„Usta Usta” – odcinek 4. streszczenie. Krzysztof ma dalsze problemy z prawem [27.09]

2 min. czytania
17.09.2020 13:36
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 4. odcinka 4. sezonu serialu „Usta Usta” znajdziecie poniżej. Wiemy co wydarzy się w nadchodzącym odcinku popularnego serialu? Czy Krzysztof zamieszka z Agnieszką? Przeczytajcie streszczenie 4. odcinka.

Usta Usta, TVN
fot. Piotr BLAWICKI/East News

„Usta Usta” 2020 – odcinek 4 - STRESZCZENIE. Co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu „Usta Usta”? Jak potoczą się losy bohaterów? Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć nowy odcinek „Usta Usta”? Streszczamy odcinek 4 serialu „Usta Usta” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Czytaj także:  „Usta Usta” – odcinek 3. – STRESZCZENIE Czy Piotr pomoże przyjacielowi popełnić samobójstwo? [20.09] 

„Usta Usta” 2020 – odcinek 4. – streszczenie

Streszczenie 4. odcinka nowego, czwartego sezonu serialu „Usta Usta” prezentuje się następująco:

Krzysztof musi przygotować się do rozprawy sądowej, która czeka go z powodu przekrętu finansowego, w który omyłkowo się wplątał. Firma postanawia nie udzielić mu jednak żadnego wsparcia. Za prawników musi zapłacić sam. Trudną sytuację jeszcze mocniej komplikuje żona mężczyzny, która nie dość, że postanowiła wyrzucić go z domu, to teraz jeszcze żąda rozwodu. Gdy Zosia i Zuza dowiadują się w jakiej sytuacji jest ich ojciec, proszą Agnieszkę, aby pozwoliła mu zamieszkać razem z nimi. Kobieta musi im wtedy powiedzieć o swoim związku z Robertem.

Piotr przychodzi w odwiedziny Tadka w szpitalu. W jego pokoju znajduje jednak innego pacjenta. Okazuje się, że mężczyzna zmarł. W trakcie pogrzebu Tadeusza dochodzi do kłótni między Piotrem, a synem zmarłego. Z początku nie wiadomo, co spowodowało tak wielką złość mężczyzny. Tajemnica rozwiązuje się kilka dni później, gdy Piotr otrzymuje list. Wynika z niego, że Tadeusz uczynił Piotra spadkobiercą.

Adam decyduje się zrobić niespodziankę Sarze, która przebywa obecnie w Bostonie. Przygotowuje dla niej specjalną wideo-randkę. Zatrudnia nawet kelnera, który przyniesie wybrance śniadanie do łóżka. Kiedy jednak mężczyzna wchodzi z jedzeniem do pokoju kobiety, zastaje tam roznegliżowanego nieznajomego.

Gdy matka Izy ma wypadek, Marta wymusza na siostrze, by ta bardziej zaangażowała się w opiekę nad kobietą. To prowadzi do scysji między siostrami, gdyż Iza mówi, że też jest wyjątkowo zabiegania i zwyczajnie nie ma czasu. To jeszcze bardziej rozsierdza kobietę. Dopiero, gdy Iza wyznaje prawdę o depresji Piotra, która źle rzutuje na życie pary, Marta zaczyna postrzegać sytuację w innych barwach.

„Usta Usta” – 4. odcinek 4. sezonu – kiedy i gdzie oglądać?

Kolejny, opisywany powyżej, odcinek serialu „Usta Usta” będzie można obejrzeć już w niedzielę 27 września o 21.30 na TVN. Serial dostępny jest też na platformie streamingowej Player.pl.

Czytaj także:   „Tacy właśnie jesteśmy“ – 7 produkcji w stylu nowego serialu HBO.