Obserwuj w Google News

Gwiazdy "Gogglebox" zostaną rodzicami. Wiktoria Gromadzka jest w ciąży [FOTO]

2 min. czytania
17.02.2023 19:11
Zareaguj Reakcja

Wiktoria Gromadzka i Dominik Gumienny, doskonale znani widzom "Gogglebox. Przed telewizorem", zostaną rodzicami. Szczęśliwą nowinę przekazała stacja TTV. Radość jest tym większa, że Wiktoria bardzo długo starała się o dziecko z powodu problemów zdrowotnych.

Wiktoria Gromadzka i Dominik Gumienny
fot. screen: Instagram @wiktoria_gromadzka

" Googlebox. Przed telewizorem" to jedno z najpopularniejszych reality-show emitowanych przez stację TTV. Program, w którym uczestnicy oglądają i komentują inne programy telewizyjne, spotkał się z dużym zainteresowaniem ze względu na barwnych bohaterów. Obok Sylwii Bomby, sympatię widzów zyskała między innymi Wiktoria Gromadzka, ukochana znanego także z innych produkcji TTV Dominika Gumiennego. Nic dziwnego, że fani z zainteresowaniem śledzą jej życie prywatne. Teraz będą mieli powody do radości, za pośrednictwem mediów społecznościowych telewizja poinformowała, że jej gwiazdy oczekują przyjścia na świat długo wyczekiwanego dziecka.

Wiktoria Gromadzka i Dominik Gumienny będą mieli dziecko. Gwiazda "Gogglebox" jest w ciąży

Na profilu TTV na Instagramie pojawił się post, w którym stacja informuje, że rodzina Wiktorii Gromadzkiej i Dominika Gumiennego niebawem się powiększy.

- Wiktoria Gromadzka i Dominik Gumienny spodziewają się dziecka. Serdecznie gratulujemy - czytamy.

Pod postem pojawiły się liczne komentarze z gratulacjami i życzeniami dla przyszłych rodziców.

- Dużo zdrówka dla całej trójki.

- Rewelacyjna wiadomość. Trzymam kciuki, gratulacje!

- Dominik ma teraz misję dbania o was jeszcze bardziej, gratulacje - czytamy.

Redakcja poleca

Wiktoria Gromadzka spodziewa się dziecka. Gwiazda "Gogglebox" miała problem z zajściem w ciążę

Przypomnijmy, że Wiktoria Gromadzka miała problemy z zajściem w ciążę. Gwiazda "Gogglebox" cierpi na endometriozę.

- Bardzo długo się staraliśmy. I chociaż fizycznie czuję się tragicznie, to staram się z tego, jak najbardziej cieszyć (...) Cały zeszły rok planowaliśmy jak to logistycznie ogarnąć, pogodzić z pracą i życiem. Ponad rok staraliśmy się o dziecko. Moja choroba, endometrioza, dodatkowo bardzo utrudniła sprawę. Po kilku miesiącach prób dotarło do mnie, że w ogóle nie mam wpływu na to, co się wydarzy i że życie jest pełne niespodzianek. Jak tylko się dowiedziałam, to chciałam wszem, wobec wykrzyczeć i powiedzieć o swoim szczęściu. Ale Dominik mnie zatrzymał, powiedział, że musimy zachować spokój i podejść do tego na spokojnie - opowiadała w rozmowie z portalem cozatydzien.tvn.pl.

Przyszłym rodzicom gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego.