Obserwuj w Google News

Wiktoria Gąsiewska powiększyła piersi? „Pięknie zrobione”

2 min. czytania
20.02.2023 21:15
Zareaguj Reakcja

Wiktoria Gąsiewska udostępniła zdjęcie z wakacji, na którym pozuje w kostiumie kąpielowym. Fotografia wzbudziła duże zainteresowanie wśród internautów, którzy zaczęli dopytywać, czy aktorka powiększyła piersi.

gąsiewska-powiększyła-piersi-pięknie-zrobione
fot. Artur Zawadzki/East News

Wiktoria Gąsiewska pozostaje w centrum zainteresowania po tym, jak przedstawiła światu jej nowego partnera. Aktorka pojawiła się na gali 30-lecia Polsatu z Jasperem Sołtysiewiczem. Pikanterii dodawał fakt, że imprezę prowadził jej były chłopak, Adam Zdrójkowski. Gąsiewska musiała się potem mierzyć z komentarzami internautów, którzy twierdzili, że gwiazdor „Rodzinki.pl” bardziej do niej pasował. Teraz po raz kolejny starła się z dociekliwymi fanami. Jedna z obserwatorek Wiktorii zasugerowała, że młoda gwiazda przeszła operację powiększenia piersi. Jak zareagowała aktorka?

Redakcja poleca

Wiktoria Gąsiewska o operacji powiększenia piersi. „Poszło w cycki”

Gwiazda udostępniła post, dopytując fanów o ich ostatnie odkrycia muzyczne. Pytanie zamieściła pod dwoma zdjęciami. Zaciekawienie internautów wzbudziła przede wszystkim druga fotografia, na której Wiktoria pozuje na leżaku odziana jedynie w kostium kąpielowy. Odważna publikacja wzbudziła wiele emocji.

- Sandra S „Big Klamoty - napisał jeden z obserwatorów, odpowiadając na pytanie idolki. - Nawet wpasowało się trochę w krajobraz.

- Pięknie. Wydaje mi się albo ci cycki urosły - zauważyła kolejna internautka.

- Przytyło ci się tu i tam? - dopytywali bezwstydnie inni.

Gąsiewska zdecydowała się jednak zareagować dopiero, gdy jedna z jej fanek zasugerowała, że aktorka powiększyła piersi.

- Pięknie piersi zrobione. Też jestem przed operacją powiększania piersi.

- Człowiek trochę przytyje i już o operacje go posądzają. Akurat poszło mi w cycki - napisała rozbawiona Wiktoria, jednoznacznie dementując, jakoby miała za sobą wizytę u chirurga plastycznego.

Te gwiazdy miały operacje plastyczne
8 Zobacz galerię
fot. East News