Obserwuj w Google News

Gąsiewska z partnerem w ogniu krytyki. „Ten z Rodzinki.pl bardziej do niej pasował”?

2 min. czytania
20.12.2022 11:44
Zareaguj Reakcja

Wiktoria Gąsiewska wciąż musi mierzyć się z przykrymi wiadomościami od fanów, którzy nie mogą się pogodzić z jej rozstaniem z Adamem Zdrójkowskim. Ostatnio dziewczyna stanęła w obronie jej nowego partnera, Jaspera Sołtysiewicza.

gąsiewska-z-partnerem-w-ogniu-krytyki-ten-z-rodzinkipl-bardziej-do-ciebie-pasował
fot. Artur Zawadzki/East News, VIPHOTO/East News

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski tworzyli jedną z najpopularniejszych par wśród młodego pokolenia gwiazd polskiego show-biznesu. Fani aktorów wciąż nie mogą zapomnieć o uczuciu, które łączyło ich ulubionych celebrytów. Zdrójkowski swego czasu przyznał, że dobrze życzy Gąsiewskiej. Byli partnerzy wystąpili nawet w jednym filmie, a aktorka zdradziła, jak dogadywali się na planie. Wydaje się jednak, że Wiktoria patrzy w przyszłość. U jej boku pojawił się nowy ukochany, co nie spodobało się wszystkim jej fanom.

Redakcja poleca

Wiktoria Gąsiewska zareagowała na krytykę fana. Tak oceniła związek ze Zdrójkowskim

Aktorka niedawno pochwaliła się nowym partnerem na imprezie, którą prowadził jej były. Zdrójkowski miał unikać spotkania z Gąsiewską i jej nowym chłopakiem, Jasperem Sołtysiewiczem. Gwiazda opublikowała ostatnio zdjęcie z ukochanym. W komentarzach roiło się od pozytywnych wiadomości, życzeń i gratulacji. Jak zwykle znalazł się jednak ktoś, kto wspomniał o poprzednim związku aktorki.

Ten z „Rodzinki.pl” jakoś bardziej do Ciebie pasował

- napisał internauta, najwyraźniej nie pamiętając nawet, jak nazywał się Adam Zdrójkowski.

Wiktoria nie pozostawiła komentarza bez odpowiedzi.

Proszę wierzyć na słowo, że nie

- odparła, jasno dając do zrozumienia, w którym związku czuje się szczęśliwsza.

Myślicie, że wkrótce wszyscy pogodzą się z rozstaniem Adama i Wiktorii i zaakceptują Jaspera jako nowego partnera aktorki?