Obserwuj w Google News

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski znowu razem! Romantyczna historia

2 min. czytania
14.10.2022 18:00
Zareaguj Reakcja

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski swego czasu tworzyli piękną parę. Informacja o ich rozstaniu zszokowała fanów młodych aktorów. Zapowiada się jednak, że niedługo ponownie zobaczymy ich razem.

gąsiewska-zdrójkowski-znowu-razem
fot. Piotr Zagiell/East News

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski przez kilka lat byli jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Choć związek tworzyli od 2017 roku, poznali się jako dzieci, grając wspólnie w serialach takich jak „ Rodzina Zastępcza” czy „ Rodzinka.pl”. Później już jako para występowali w roli prezenterów telewizji Polsat i wzięli udział w programie „The Story Of My Life. Historia naszego życia”. Rozstanie gwiazd odbiło się w sieci szerokim echem. Okazuje się, że drogi Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego ponownie się skrzyżowały.

Redakcja poleca

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wystąpią razem w filmie

Fani związku Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego chyba nie mają, co liczyć na powrót uczucia między aktorami. W ramach rekompensaty będą mieli szansę zobaczyć nowy film Patricka Yoki pt. „Święta inaczej”. Reżyser takich hitów jak „Listy do M.” czy „ Świat według Kiepskich” zaprosił do współpracy byłych partnerów. Gąsiewska zdążyła już opowiedzieć, jak pracowało jej się na planie ze Zdrójkowskim.

Byliśmy razem na planie. Jak widać – stoimy, i on jest żywy, i ja jestem żywa. (…) Bardzo sobie cenię w pracy, aby podchodzić do tego profesjonalnie i nie mieszać życia zawodowego z prywatnym. To jest trochę tak, jak z chłopakiem ze szkoły. Rozstaniecie się, ale cały czas się później widujecie. No i co masz zrobić? Jakoś z tym musisz żyć

- powiedziała Wiktoria w rozmowie z Jastrząb Post.

Film „Święta inaczej” ma zaskoczyć nowym podejściem do świątecznych komedii romantycznych. Patrick Yoka zapowiada, że wykreowany świat ma nie być tak różowy i pełen lukru jak zazwyczaj, a bohaterowie historii są prawdziwsi, wyrwani z realnego życia. Poza Wiktorią Gąsiewską i Adamem Zdrójkowskim na ekranie zobaczymy także między innymi Darię Widawską, Karola Dziubę, Wiktorię Kruszczyńską oraz Pawła Koślika.

Oglądaj