Obserwuj w Google News

Gąsiewska pokazała nowego chłopaka na imprezie, którą prowadził Zdrójkowski

2 min. czytania
07.12.2022 11:12
Zareaguj Reakcja

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski tworzyli jedną z bardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Nawet długo po ich rozstaniu fani liczyli, że aktorzy do siebie powrócą. Gąsiewska pochwaliła się jednak nowym partnerem. Kim jest Jasper Sołtysiewicz?

gąsiewska-pokazała-nowego-partnera-na-imprezie-którą-prowadził-zdrójkowski
fot. Pawel Wodzynski/East News, Artur Zawadzki/East News

Wiktoria Gąsiewska pojawiła się na gali 30-lecia Polsatu i pochwaliła się nowym partnerem. Aktorka wywołała ogromne zainteresowanie, pozując na ściance z Jasperem Sołtysiewiczem. Para poznała się na planie „ Barw Szczęścia”, gdzie grała zakochanych. To nie pierwszy raz, kiedy gwiazda związała się z kolegą z planu. Uwielbiana przez fanów „ Rodzinki.pl” relacja Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego zaczęła się właśnie podczas kręcenia popularnego serialu TVP. Co ciekawe, były partner aktorki był obecny na imprezie Polsatu. Jak zareagował na widok Gąsiewskiej i Sołtysiewicza?

Redakcja poleca

Wiktoria Gąsiewska o związku z Jasperem Sołtysiewiczem

Adam Zdrójkowski jako jeden z prezenterów Polsatu współprowadził galę 30-lecia słonecznej stacji. Ze sceny mógł obserwować byłą partnerkę z jej nowym ukochanym. Choć spotkanie celebrytów musiało być dość niezręczne, wydaje się, że aktorzy nie chowają do siebie urazy. Zdrójkowski już jakiś czas temu przyznał, że dobrze życzy Gąsiewskiej. Była para wystąpiła razem w filmie „Święta inaczej”. Aktorka zdradziła, jak dogadywali się na planie.

W rozmowie z Pomponikiem Wiktoria opowiedziała, dlaczego zdecydowała się pokazać nowego partnera.

Tak pomyślałam, że jest to fajna gala, na którą mogłabym zabrać osobę, która nie dość, że wywołuje uśmiech na mojej twarzy, to jeszcze pomoże mi w sukience

- wyznała szczęśliwa Gąsiewska, pozując w długiej sukience-syrence. Aktorka dodała, że relacja z Sołtysiewiczem pozwala jej poczuć upragniony „spokój ducha”.

Kibicujecie związkowi Wiktorii i Jaspera?

gąsiewska-sołtysiewicz1
fot. Artur Zawadzki/East News
zdrojkowski2
fot. Artur Zawadzki/East News
Pawel Wodzynski/East News
fot. gąsiewska-sołtysiewicz2
zdrojkowski1
fot. Artur Zawadzki/East News