Obserwuj w Google News

Partner Wiktorii Gąsiewskiej uległ wypadkowi. Aktor z "Barw szczęścia" będzie operowany

1 min. czytania
13.12.2022 15:27

Jasper Sołtysiewicz znany z "Barw szczęścia" miał wypadek. Aktor, który prywatnie jest partnerem Wiktorii Gąsiewskiej, będzie musiał poddać się operacji.

Wiktoria Gasiewska, Jasper Soltysiewicz
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Jasper Sołtysiewicz to aktor znany z roli Justina w "Barwach szczęścia". Prywatnie artysta jest nowym partnerem Wiktorii Gąsiewskiej, która w serialu wciela się w Oliwkę. Para pojawiła się razem na 30-leciu Polsatu, a aktorka potwierdziła związek w jednym z wywiadów.

Jasper Sołtysiewicz znany z "Barw szczęścia" miał wypadek

Gąsiewska wyznała, że plan "Barw szczęścia" bardzo zbliżył ją do Sołtysiewicza, a ich związek był kolejnym etapem zacieśniającej się znajomości. Relacja aktorów pogłębiła się podobno bardzo naturalnie.

Redakcja poleca

W ramach odpoczynku od pracy zakochani zaplanowali wycieczkę w gronie przyjaciół. Zdecydowali się na niezbyt odległy kierunek i wyjechali do Niemiec. Niestety sielanka skończyła się wypadkiem.

Partner Wiktorii Gąsiewicz miał wypadek. Będzie operowany

Sołtysiewicz po relacjach na Instagramie, na których widać, że świetnie bawi się ze znajomymi, dodał fotografię ze szpitala. Aktor ma na zdjęciach wyraźnie uszkodzoną rękę, a kontuzja wygląda dość poważnie. Artysta sam przyznaje, że zaszalał podczas urlopu nieco za bardzo.

- No i czeka mnie operacja. "Czy warto było szaleć tak...?" - pisze Sołtysiewicz.

Miejmy nadzieję, że aktor szybko wydobrzeje, a dzisiejsze zmartwienie o stan ręki pozostanie wkrótce jedynie mglistym wspomnieniem.