Obserwuj w Google News

Adam Zdrójkowski komentuje związek Wiktorii Gąsiewskiej. Konkretne słowa

2 min. czytania
22.12.2022 11:12
Zareaguj Reakcja

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska wydawali się nierozłączną oraz zgodną parą. Ich fani byli w szoku, kiedy pod koniec 2021 roku celebryci poinformowali o rozstaniu. Dziennikarze zapytali Adama Zdrójkowskiego o nowy związek jego byłej dziewczyny.

Adam Zdrójkowski Wiktoria Gąsiewska
fot. Pawel Wodzynski/East News, Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska poznali się na planie serialu „Rodzinka.pl”. Byli parą przez pięć lat i wyglądali na szczęśliwych. Kiedy gruchnęła wieść o rozstaniu, internauci naskoczyli na aktorkę i oskarżyli ją o rozpad związku. Sugerowano, że miała romans z jednym z tancerzy z „Tańca z gwiazdami”. Ostatnio, na gali 30-lecia Polsatu, celebrytka pokazała się zaś w towarzystwie nowego partnera.

Zobacz także: Gąsiewska z partnerem w ogniu krytyki: „Ten z Rodzinki.pl bardziej do niej pasował”?

Adam Zdrójkowski komentuje związek Wiktorii Gąsiewskiej

Wiktoria Gąsiewska zaskoczyła wszystkich na gali Polsatu – pojawiła się na imprezie w towarzystwie Jaspera Sołtysiewicza, z którym pracuje na planie serialu TVP „Barwy szczęścia”. Tym samym wyszło na jaw, że są parą.

Adam Zdrójkowski został zapytany o nowy związek Wiktorii Gąsiewskiej. Młody aktor nie należy do osób, które publicznie piorą brudy czy też chcą wbić przysłowiową szpilę byłej ukochanej. Wybrnął bardzo dyplomatycznie.

- Nic nowego nie powiem. [...] Trzymam kciuki za Wiktorię tak jak zresztą... Tak, ja jestem szczęśliwym człowiekiem, ogólnie rzecz biorąc powiedział Adam Zdrójkowski.

Redakcja poleca

- Nikogo w moim życiu nie ma, ale jak ktoś się pojawi, to moje serce się uraduje. Póki co skupiam się na sobie i jest ok - dodał aktor.

Adam Zdrójkowski po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską mocno cierpiał, jednak nie miał zamiaru chować głowy w piasek. Wrócił do zawodowych obowiązków i nie widać, aby była para żywiła do siebie jakąkolwiek urazę.

Byli zakochani zachowują się profesjonalnie, mają wspólne projekty i tym samym dalszy kontakt ze sobą. Wzięli m.in. udział w produkcji „Święta inaczej”. Temat rozstania jest zamknięty i wzajemnie szanują swoje życie prywatne.

RadioZET.pl/Party.pl

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS