Obserwuj w Google News

Wersow chwali się brzuszkiem w ciążowej sesji. Zapozowała z Frizem

2 min. czytania
28.02.2023 14:44
Zareaguj Reakcja

Wersow, jedna z największych gwiazd polskiego internetu, poinformowała, że spodziewa się dziecka. Ojcem wyczekiwanej pociechy jest Friz, znany youtuber. Wesoła nowina odbiła się głośnym echem w mediach. Jednak to nie koniec rewelacji. Niedawno Wersow pochwaliła się przed fanami ciążowym brzuszkiem. W intymnej sesji towarzyszył jej ukochany.

Wersow chwali się brzuszkiem w ciążowej sesji. Zapozowała z Frizem
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Weronika Sowa, ukrywająca się pod pseudonimem Wersow, jest jedną z największych gwiazd polskiego YouTube'a. Młoda celebrytka robi karierę jako członkini Ekipy, na czele której stoi Karol Wiśniewski, znany jako Friz. Pomimo młodego wieku influencerzy zrobili oszałamiającą karierę i szturmem podbili serca internautów. Swoją popularność przekuli w źródło zarobku. Dziś majątek Friza szacuje się na 150 milionów złotych. Tyle powinno wystarczyć, by zapewnić godne życie jego przyszłemu dziecku...

Redakcja poleca

Wersow jest w ciąży. Partnerka Friza spodziewa się dziecka

Wersow opublikowała w serwisie YouTube teledysk do utworu "Ten jeden moment", który posłużył jej do przekazania fanom bardzo ważnej informacji. W opisie zamieszczonym pod nagraniem narzeczona Friza napisała, że jest w ciąży. Nawiązań do tej informacji nie brakowało także w samym klipie. Widzimy w nim zaokrąglony brzuszek influencerki.

Mniej więcej w tym samym czasie Friz i Wersow podzielili się radosną nowiną również z użytkownikami Instagrama.

Jest mi niezmiernie miło, że mogę zaprezentować Wam piosenkę, która ma dla mnie wyjątkowe znaczenie i dzięki niej przekażę Wam szczęśliwą wiadomość. Podzielcie się wrażeniami w komentarzach  - napisała Wersow.

Od tamtej pory fani Friza i Wersow szaleją z radości. Niedawno ich nastroje zostały podsycone przez zjawiskowe zdjęcie, które pojawiło się na instagramowym profilu Wersow.

Redakcja poleca

Wersow pokazała ciążowy brzuszek w intymnej sesji. Zapozowała z Frizem

Wersow, Friz i ich psy wzięli udział w intymnej sesji zdjęciowej, której efekty możemy podziwiać na instagramie influencerki. Pod postem Wersow zamieściła wymowny podpis.

Rodzinka - napisała.

Jak można się spodziewać, w komentarzach zawrzało. Internauci zachwycali się wyglądem pary, życzyli jej wszystkiego, co najlepsze i gratulowali.

Czy tylko ja nie mogę się doczekać, aż ten dzidziuś przyjdzie na świat? - pytała rozczulona fanka.

Też czekacie, aż Friz i Wersow zostaną rodzicami?

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @wersow