Obserwuj w Google News

Friz nie jest gotowy na dziecko? Narzeczony Wersow tłumaczy się z zaskakującej wypowiedzi

2 min. czytania
19.02.2023 15:50

Wersow jest w ciąży z Frizem. Słynny szef Ekipy wkrótce zostanie ojcem, co oznacza prawdziwą rewolucję w jego dotychczasowym życiu. Karol Wiśniewski postanowił wytłumaczyć się z niedawnego wywiadu, w którym stwierdził, że obecnie nie jest gotowy na bycie tatą. 

Wersow jest w ciąży z Frizem
fot. Instagram:@wersow

Wersow i  Friz, czyli Weronika Sowa i Karol Wiśniewski, to popularna para youtuberów i członków Ekipy Friza. W 2021 roku dwójka youtuberów znalazła się na szczycie listy najbardziej wpływowych influencerów w Polsce według magazynu "Forbes". Wkrótce idące w miliony zasięgi Wersow i Friza z pewnością się powiększą, bo Weronika Sowa poinformowała, że jest w ciąży. Ogłoszenie radosnej nowiny towarzyszyło promocji nowego teledysku Wersow "Ten jeden moment", w którym 26-latka odsłoniła już całkiem spore krągłości. 

Redakcja poleca

Wersow jest w ciąży. Friz zostanie ojcem

Wersow długo ukrywała brzuch na zdjęciach i w instagramowych relacjach, choć w influencerskim światku od dawna huczało, że ukochana Friza spodziewa się dziecka. W końcu przyszła mama postanowiła oficjalnie podzielić się radosną nowiną. Zrobiła to w swoim najnowszym teledysku "Ten jeden moment", gdzie oprócz wymownych słów piosenki, pojawiła się scena z Frizem czule obejmującym zaokrąglony brzuch Weroniki. 

Friz nie jest gotowy na dziecko? 

W komentarzach popłynęły gratulacje dla przyszłych rodziców. Ciekawie sprawę ciąży Wersow skomentował Friz. Zaledwie kilka tygodni temu w rozmowie z Pudelkiem youtuber stwierdził, że "na dzień dzisiejszy" nie jest gotowy na bycie ojcem. Tłumaczył, że jest zajęty, pracuje po kilkanaście godzin dziennie, a lwią część czasu poświęca na montaż swojego programu. Wypowiedź influencera zabrzmiała dość dziwnie w kontekście wczorajszego ogłoszenia ciąży. W instagramowej relacji Friz wyjaśnił, co miał na myśli, twierdząc, że obecnie nie jest gotowy na ojcostwo. 

Powiem wam ciekawostkę pewną, plot twist mały. Jakiś czas temu udzielałem wywiadu i tam padło pytanie, czy jestem gotowy na to, by być tatą. Ja chciałem oczywiście odpowiedzieć jakoś wymijająco, no ale przede wszystkim też nie skłamać. Powiedziałem tam, że na dzień dzisiejszy nie, bo mam montaż "Twoje 5 minut". No, ale całe szczęście montaż "Twoje 5 minut" się zaraz skończy, więc tak troszeczkę wam opowiem o kulisach, jak musiałem nieraz się gimnastykować, zresztą Wera też, żeby nic nie zdradzić, ale też nie skłamać, bo to też nie jest fajne - wyjaśnił youtuber.

Płeć dziecka Wersow i Friza na razie nie została ujawniona, nieznany jest też termin narodzin ich pierwszej pociechy. 

Joanna Opozda wyśmiała zatrzymanie Antka Królikowskiego? Pokazała wymowne nagranie