Obserwuj w Google News

Vanessa Aleksander odchodzi z TVP. Pożegnała się z produkcją

2 min. czytania
22.11.2022 18:22
Zareaguj Reakcja

Serial "Wojenne dziewczyny" znika z anteny TVP. Koniec produkcji to smutna wiadomość nie tylko dla widzów. Z serialem trudno jest rozstać się jednej z gwiazd — Vanessie Aleksander.

Vanessa Aleksander odchodzi z TVP. Pożegnała się z produkcją
fot. Wojciech Olkusnik/Dzien Dobry TVN/East News

Serial "Wojenne dziewczyny" zajmuje wysokie miejsce w zestawieniu kostiumowych produkcji TVP. Jednak nawet największe hity muszą kiedyś zniknąć z anteny. Po pięciu sezonach twórcy postanowili zakończyć historię "Wojennych dziewczyn".

To spory cios nie tylko dla fanów, ale także dla aktorów, którzy zżyli się z granymi przez siebie bohaterami. Do grona tych, którzy z żalem żegnają się z produkcją TVP, należy Vanessa Aleksander.

Zobacz także: Vanessa Aleksander - Instagram, wiek, wzrost, rodzice: kim jest aktorka znana z filmu "Hejter"?

Vanessa Aleksander żegna się z TVP

Miałam 19 lat. W przerwie między zajęciami w szkole teatralnej zadzwonił do mnie Staś, mój agent, mówiąc, że w ten piątek będzie casting do nowego serialu, że może — mimo iż na pierwszym roku studiowania aktorstwa zabroniona jest praca w zawodzie — udałoby mi się wyrwać na zdjęcia próbne — wspominała na Facebooku aktorka.

Tak zaczęła się przygoda Vanessy Aleksander z produkcją TVP. Odbierając telefon od agenta, nie miała prawa wiedzieć, że dostanie angaż na aż pięć sezonów i choć dziś aktorka ma na koncie wiele innych ról, w oczach wielu widzów na zawsze pozostanie Ewą Fronczak z "Wojennych dziewczyn".

W życiu zawodowym jestem wdzięczna za bardzo wiele rzeczy, ale za zaproszenie do wzięcia udziału w tym projekcie chyba jestem wdzięczna najbardziej. Wchodząc na plan, nie wiedziałam nic — tłumaczyła.

To była ogromna radość, wielkie wyróżnienie i zaszczyt, być Ewką Fronczak. Dziękuję — dodała.

Zakończenie pracy na planie zamyka pewien rozdział w życiu Vanessy Aleksander. Jednak z pewnością nie oznacza to, że młoda gwiazda zniknie z ekranów. Widzowie wciąż mogą oglądać ją m.in. w " The Office PL".

Źródła: RadioZET.pl