Obserwuj w Google News

To koniec „Top Gear”. Na decyzję BBC wpłynął groźny wypadek

2 min. czytania
18.09.2023 18:33
Zareaguj Reakcja

Według nieoficjalnych doniesień BBC może zrezygnować z programu „Top Gear”. Na decyzję twórców programu ma wpłynąć groźny wypadek, któremu uległ Freddie Flintoff. Stacja zdecydowała się też na wstrzymanie emisji 34. edycji motoryzacyjnego show.

To koniec „Top Gear”. Na decyzję BBC wpłynął groźny wypadek prezentera
fot. Shutterstock/Africanstar

Szanse na to, że „Top Gear” wróci na ekrany, maleją. Według nieoficjalnych doniesień stacja BBC miała zdecydować o wstrzymaniu emisji 34. edycji show. Przyszłość programu wydaje się przesądzona.

„Top Gear” zniknie z BBC

Wiele wskazuje na to, że legendarny program motoryzacyjny na stałe zniknie z anteny. „Daily Mail” donosi nieoficjalnie o decyzji o zakończeniu emisji programu, którą miała podjąć stacja BBC po wypadku Freddie’go Flintoffa. Źródła tabloidu miały potwierdzić, że twórcy nie mają w planach nagrania kolejnej części programu.

Redakcja poleca

Oficjalnie wiadomo za to, że odcinki z najnowszej, 34. edycji show na razie nie trafią na ekrany. – W tych okolicznościach uważamy, że wznawianie w tym momencie 34. serii Top Gear byłoby niewłaściwe – przekazał pewien czas temu rzecznik prasowy BBC. Chociaż te słowa mogą napawać fanów nadzieją na to, że „Top Gear” ostatecznie powróci, „Daily Mail” informuje, że stacja nie ma w planach emisji żadnego z nagranych już odcinków.

Freddie Flintoff miał wypadek podczas kręcenia „Top Gear”

Na dziedzictwie „Top Gear” cieniem położył się wypadek z udziałem jednego z prowadzących, do którego doszło 13 grudnia. Freddie Flintoff ledwo uszedł z życiem, gdy przewrócił się miniaturowy trójkołowy pojazd, który prowadził – bez dachu, poduszki powietrznej i zabezpieczenia w postaci kasku. Prezenter poruszał się wówczas ze znaczną prędkością, w związku z czym zderzenie z asfaltem spowodowało u niego liczne obrażenia twarzy. Stwierdzono u niego również złamania żeber. Na przybycie helikoptera ratunkowego musiał czekać aż 45 minut.

Nie przegap
Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News