Obserwuj w Google News

Anna Seniuk miała problem ze zdrowiem. Aktorka trafiła do szpitala

2 min. czytania
18.09.2023 17:10
Zareaguj Reakcja

Anna Seniuk zdobyła popularność między innymi dzięki rolom w „Lalce” i „Czterdziestolatku” i przez niektórych uważana jest za legendę świata polskiej rozrywki. 81-letnia aktorka wciąż nie daje o sobie zapomnieć i nadal utrzymuje kontakty z mediami. Niedawno wyznała, że przeszła operację.

Anna Seniuk hospitalizowana. Gwiazda serialu "Czterdziestolatek" przeszła operację
fot. East News

Anna Seniuk, czyli legendarna Madzia Karwowska z serialu „Czterdziestolatek”, zrobiła karierę, którą mogą jej pozazdrościć niektóre gwiazdy współczesnego kina. Zasłynęła nie tylko dzięki swojemu warsztatowi aktorskiemu, ale także dlatego, że jako pierwsza zdecydowała się na wystąpienie w rozbieranych scenach.

Redakcja poleca

Grając w „Kardiogramie” Romana Załuskiego, 29-letnia aktorka wielokrotnie eksponowała swój biust, co wpłynęło na wzrost jej rozpoznawalności. Wielu uważało ją za seksbombę i Seniuk została okrzyknięta jedną z najpiękniejszych gwiazd PRL-u. Jej bogate portfolio i dokonania aktorskie sprawiają, że media do dziś interesują się jej poczynaniami. Niedawno Seniuk udzieliła wywiadu, w którym wyznała, że była hospitalizowana.

Anna Seniuk wylądowała w szpitalu. Konieczny był zabieg

Niedawno Anna Seniuk wzięła udział w jednej z branżowych imprez. Pojawiła się na niej w stroju, który mógł wprawić niektórych w lekką konsternację – w końcu temblak to nie zwyczajne akcesorium. Stało się jasne, że gwiazda miała pewne problemy ze zdrowiem. W rozmowie z „Faktem” ujawniła, że trafiła do szpitala. „Już wszystko w porządku. Korekta ścięgna. Dziękuję za troskę” – przekazała dziennikarzom w korespondencji.

Nie przegap
Gwiazdy, które krytykują Kościół. Nie gryzą się w język gdy mowa o religii
7 Zobacz galerię
fot. Pixabay + Instagram @m_rozenek @olazebrowska + Eeast News/Wojciech Stróżyk