Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski weźmie kolejny rozwód? Anna Kempisty stawia sprawę jasno

2 min. czytania
18.09.2023 13:34
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski przez wiele lat nie mógł odnaleźć „tej jedynej”. Wydawało się, że u boku Poli w końcu znalazł szczęście na dłużej, jednak tarocistka Anna Kempisty nie ma dla małżonków najlepszych informacji.

Michał Wiśniewski weźmie kolejny rozwód? Anna Kempisty stawia sprawę jasno
fot. YouTube/WiśniewskiTV

Anna Kempisty często stawia miłosnego tarota dla gwiazd. Ma na koncie kilka trafnych wróżb, jednak większość z nich dotyczy tych przykrych kwestii. W styczniu na łamach „Faktu” Kempisty informowała, że związek Pachuta i Dody dobiegnie końca, a Opozda z Królikowskim będą się spierać o majątki. Co ciekawe - nie przewidziała też powodzenia dla „Kurzopków”, jednak na ten moment para wydaje się być wyjątkowo szczęśliwa. Choć Cichopek z Hakielem do ostatniego wspólnego instagramowego zdjęcia też słali fanom swoje śnieżnobiałe uśmiechy, jakby wcale się między nimi nic nie waliło.

Zobacz też: Pola Wiśniewska trafiła do szpitala. Już wiadomo co się stało

Michał Wiśniewski weźmie kolejny rozwód? Wróżka nie ma cienia wątpliwości

Michał Wiśniewski ma za sobą pięć rozwodów. Z ostatnią żoną Polą jest związany od 2019 roku i choć zakochani mają stosunkowo krótki staż, to wydają się być całkiem nieźle dobrani. Podczas gdy cała Polska trzyma kciuki za to, by wokalista „Ich Troje” nie musiał szósty raz przechodzić przez rozstanie na sali sądowej, wróżka Anna Kempisty nie widzi dla Wiśniewskich wspólnej przyszłości.

- Tarot potwierdza pretensje i żale pani Poli, a w panu Michale widać mocny egoizm – stwierdza Anna Kempitsty w „Twoim Imperium”. - Niestety żona piosenkarza nie znajdzie argumentów na to, by zmienić tę sytuację, a tym bardziej wpłynąć na sposób myślenia pana Michała. Karty pokazują, że ta para zmierza w kierunku rozstania - stwierdza bezwzględnie tarocistka dodając, że wokalista Ich Troje stanie również przed problemami natury urzędowej.

Gwiazdor jakiś czas temu przyznał, że korzysta z małżonką z terapii dla par. Mamy nadzieję, że okaże się ona owocna i obejdzie się bez drastycznych kroków w postaci rozwodu.

Redakcja poleca

Ile ślubów tak naprawdę miał Michał Wiśniewski?

Choć żon Michał Wiśniewski miał pięć, to ślubów miał już osiem. Z pierwszą żoną Magdą Femme, wziął jeden, ale już z Mandaryną były dwa. W wywiadzie udzielonym Izabeli Janachowskiej wokalista wyznał, że pierwszy, cywilny ślub z ukochaną wziął w 2002 roku. O drugim, który para zawarła w 2003 roku w północno szwedzkiej Kirunie, wie już przecież cała Polska.

Podwójny ślub Michał Wiśniewski wziął też z Anną Świątczak. Najpierw był ten cywilny, a później huczny w Las Vegas. Podobnie było z ostatnią żoną piosenkarza – Polą. Pierwsze „tak” zakochani powiedzieli sobie w urzędzie, a drugie 6 września 2022 roku na 3 dni przez 50 urodzinami Wiśniewskiego.

Nie przegap
Michał Wiśniewski miał pięć żon
10 Zobacz galerię
fot. WOJCIECH STROŻYK/REPORTER